Maszynka do golenia, to jeden z niezastąpionych przedmiotów w niezbędniku mężczyzny, który lubi o siebie dbać, dobrze wyglądać oraz czuć się w pełni komfortowo. Rynek ma dzisiaj pod tym kątem do zaoferowania bardzo szeroki wachlarz rozwiązań, natomiast golarka Philips jest przykładem o którym można śmiało mówić nie tylko o pozycji lidera, ale też pioniera, wyznaczającego w innowacyjny sposób nowe standardy jakości w pielęgnacji skóry twarzy u tysięcy mężczyzn (Z powodu bardzo szybkich zmian cen zalecane jest kliknięcie w link bądź miniaturkę, w celu przeglądnięcia aktualnych propozycji cenowych sklepów internetowych, przygotowaną przez jedną z najlepszych i najpopularniejszych porównywarek internetowych Ceneo.pl).

Co sprawia, że golarka Philips jest tak pożądana przez ogromne rzesze facetów?

Najnowocześniejsza golarka marki PhiilipsGdy mówimy o golarkach, nie sposób pominąć siatkę modeli, które serwuje swoim konsumentom dobrze znany i obecny na rynku od wielu lat Philips. Marka ta słynie z wysokiej jakości produktów, zaś zadowolenie z jej sprzętów, nie tylko tych do golenia, znajduje potwierdzenie u szerokiego grona odbiorców, praktycznie w każdym zakątku globu. Oprócz wspomnianej wysokiej jakości, nie wolno zapominać o sile reklamy i PR, które składają się na skuteczny odbiór tych sprzętów wśród konsumentów. Zainteresowanie jest bardzo duże, nawet w przypadku gdy przedmiotem zakupu jest elektryczna golarka Philips, z wyższej cenowej półki. Nie ulega wątpliwości, że można mówić tu o naprawdę doskonałym stosunku jakości do ceny. Świadczą o tym wyniki sprzedażowe, których bardzo korzystnym rozkładem może pochwalić się Philips w Polsce.

Istotnym aspektem, którego nie sposób pominąć jest również temat ceny. Umówmy się, nawet przeciętna golarka męska Philips w wariancie elektrycznym, to wydatek rzędu powyżej 100 złotych. Wiadomo też, że im więcej funkcji, im lepszej jakości systemy golące, tym cena będzie wyższa. Zakup takiej golarki może być sporym wydatkiem, warto jednak zwrócić uwagę na pewną rzecz. W kwestii wydajności, taki zakup to strzał w dziesiątkę. Wysoka jakość ostrzy jest wprost proporcjonalna do długiego, komfortowego użytkowania. I tutaj, można mówić o pewnej inwestycji, której przedmiotem będą golarki Philips. Faktycznie, wydając kilkaset złotych fundujemy swojemu portfelowi lekką turbulencję, no ale mamy komfort użytkowania na najwyższym poziomie, a wkłady golące z reguły w zestawie, w ilości kilku sztuk. Nie bez znaczenia jest też częstotliwość użytkowania. Są ludzie, którzy lubią golić się na gładko każdego dnia, ale nie brak też takich, których można nazwać entuzjastami „zarostu trzydniowego”. Tych ostatnich jest coraz więcej, zwłaszcza, że zarost został niejako podniesiony do rangi atrybutu męskości, na powrót wyniesionym na salony przez modowych trendsetterów i lifestylowe wpływy, które jak wiadomo docierają do nas zewsząd, coraz to innymi kanałami.

System golący zastosowany w golarkach Philips.

Golarka Philips jest przykładem urządzenia wyposażonego w system tnący typu rotacyjnego. Systemy te charakteryzują się pracą aktualnie najczęściej trzech ostrzy które kręcą się niezależnie od siebie. Same ostrza przykryte są metalową bardzo cienką osłonką. Same osłonki nie pracują, jednakże panele na których są zamocowane już tak. Golarkami Philips goli się ruchami okrężnymi, co powoduje że to golenie staje się dłuższe ale z drugiej strony dużo bardziej dokładne. Marka Philips jest w tego typu produktach prekursorem oraz firmą przecierającą szlaki. Ich systemy są jednymi z najlepszych, najwydajniejszych oraz najczęściej prześcigającymi znacznie konkurencję. Poniżej poglądowo znajduje się film pokazujący system rotacyjny na przykładnie Philips SensoTouch 3d.

Golarki w sprzedaży:

Golarki Philips Power Touch

Golarka Philips PowerTouchJest to seria aktualnie najbardziej popularna. Urządzenia charakteryzują się kształtem, który jest w ofercie marki bardzo długi czas oraz kojarzony jest zdecydowanie z producentem. Potrójne ostrza w technologii close cut sprawują się dosyć poprawnie co z ich podstawowym atutem czyli samoostrzeniem, powoduje poprawne golenie. Podstawową cechą tych produktów jest także cena, gdzie np. jeden z najtańszych produktów golarka Philips HQ 6927 jest w bardzo niewygórowanej cenie i mocno konkuruje z golarką Braun series 1. Do tego typu golarek Philips należy również zaliczyć urządzenie z przedrostkiem PT. Jest to nowsza i nieco droższa wersja wyżej wymienionego HQ Podstawową zmianą jest taka że golarka Philips z serii PT została wyposażona w inny systemy tnące. Tymi systemami są Comfor cut, Dual Precision oraz Triple Track, które mają bardzo dobre opinie u konsumentów. Z punku widzenia przeciętnego zjadacza chleba różnica jest bardzo niewielka. Z golarek Philips PT można wyróżnić 3 serie: PT 7xx, 8xx, 9xx. Podstawową różnicą występującą pomiędzy tymi modelami są wymienione wyżej systemy tnące ale także różnią się one nieco kształtem, posiadaniem trymera, bezprzewodowością, zastosowaną baterią oraz oczywiście ceną.

Zalety: cena, funkcjonalność, wygoda, prosta obsługa

Wady: brak miernika naładowania baterii, brak etui

Produkty: Philips HQ 6927, Philips PT 723, Philips PT 860, Philips PT 920

Jakość goleniawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Wyglądwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Cenawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ocena użytkownikówwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com

Golarki Philips Aqua Touch

Pierwsza seria produktów, które są całkowicie wodoodporne. System Aqua Touch umożliwia używanie golarki pod prysznicem z użyciem pianki lub żelu do golenia co jest zdecydowanym pozytywem dla mężczyzn lubiących taki typ golenia. Cechami odróżniającymi są troszeczkę lepsza bateria oraz troszeczkę lepsze wykonanie. Golarka Philips z serii Aqua touch posiada opinie użytkowników bardzo przychylne gdzie zdecydowanie pozytywy przesłaniają negatywy. Urządzenia te są aktualnie jedne z najpopularniejszymi sprzedawanymi na terenie polski. Cenowo są one porównywalne z największym konkurentem Braun Series 3.

Zalety: prosta obsługa, funkcjonalność, wygoda, golenie na sucho i na mokro

Wady: nie dogala okolic szyi, brak etui, brak trymera

Produkty: Philips AT750, Philips AT890

Jakość goleniawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Wyglądwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Cenawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ocena użytkownikówwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com

Golarki Philips SensoTouch 2D

Golarka Philips SenseTouch 2DJedno z ostatnich dzieł Holenderskiego holdingu, mający na celu potencjalnych klientów z większym zasobem gotówki a co za tym idzie lubiących jakość. SensoTouch 2D zyskała inny wygląd, który ma na celu skusić estetów do pójścia do sklepów. Drugim dosyć ważnym powodem zmiany wyglądu jest zastosowanie systemu Gyro Flex , który charakteryzuje się poruszania do kształtu twarzy samych paneli na których zamocowane są ostrza ale także i głowicy wokół własnej osi . Golarki zostały także wyposażone w lepsze baterie oraz system aqua touch co sprawia że mogą być używane w goleniu na mokro oraz w goleniu na sucho. Opinie na temat produktu są w zdecydowanej większości bardzo pozytywne co odzwierciedla oceny użytkowników w Polsce jak i na świecie. Naturalnym konkurentem tego produktu jest Braun Series 5, gdzie Philips jest trochę tańszy i bardzo porównywalnie goli. Niektóre modele zostały także wyposażone w system Jet Clean który odpowiada za codzienne czyszczenie oraz oliwienie produktu.

Zalety: cena, funkcjonalność, wygoda, wygląd, cichość

Wady: trymer zbyt wąski, brak etui, brak zintegrowanego trymer trzeba instalować osobno

Produkty: Philips RQ 1195, Philips RQ 1175, Philips RQ 1155

Jakość goleniawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Wyglądwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Cenawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ocena użytkownikówwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com

Golarki Philips Senso Touch 3D

Golarka Philips Senso touch 3DProdukt flagowy marki który w założeniach ma walczyć z Braun Series 7. Zdecydowanie najbardziej zaawansowany technologicznie produkt gdzie systemów ułatwiających golenie jest bardzo dużo. Podstawowym zmianą jest najnowszy system Gyro Flex 3D charakteryzujący się ruchomymi elementami nad ostrzami oraz ruchomą głowicą mogącą poruszać się w trzech wymiarach, co zdecydowanie ułatwia golenie w szczególności trudno dostępnych miejsc szyi oraz baków. Nowością w porównaniu z Senso Touch 2D jest ergonomiczny uchwyt Easy Grip ułatwiający trzymanie w rękach a także precyzyjny trymer wbudowany w urządzenie. Większość golarek Philips z tej serii wyposażona jest w urządzenie Jet Clean które po niedużym unowocześnieniu sprawują się wyśmienicie w utrzymaniu stanu technicznego i czyszczeniu urządzenia. Golarka Philips SensoTouch 3D posiada możliwość golenia na sucho jak również na mokro. Został także lekko unowocześniony system tnący, który nosi nazwe Ultra Track i jeszcze lepiej się sprawuje w praktyce. Golenie jest bardzo dokładne nawet dużo dłuższych włosów i w połączeniu całość goli bardzo szybko. Powiązane z tak wysoką jakością jest niestety cena, gdzie najwyższe modele sięgają ponad 1000 PLN. Opinie użytkowników są bardzo pozytywne a nawet nierzadko znajdują się opinie że jest to najlepszy model na rynku dostępny w sprzedaży.

Zalety: funkcjonalność, wygoda, wygląd, jakość golenia

Wady: drogie części zamienne, cena urządzenia

Produkty: Philips RQ 1250, Philips RQ 1295, Philips RQ 1275

Jakość goleniawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Wyglądwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Cenawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ocena użytkownikówwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com

Golarka męska Philips Seria 9000

Golarki Philips Seria 9000Obecnie marka Philips jest liderem w branży golarek dla mężczyzn. Philips szczyci się swoją flagową serią 9000. Ta golarka męska Philips jest oceniana bardzo dobrze przez użytkowników, przede wszystkim wspominana jest jakość golenia i trwałość produktu czyli w potocznym tłumaczeniu jakość wykonania. Jest do dosyć nowy model dlatego także ilość opinii jest ograniczona.  Golarka Philips 9000 to przede wszystkim wiele innowacyjnych technologii, które ułatwiają codzienne golenie:

  • V-track Precision – to technologia pozwalająca na perfekcyjne ułożenie zarostu, tak by ostrza golarki mogły przyciąć je idealnie przy samej skórze.
  • Głowica Gyroflex 3D, Ultratrack – to głowice tnące, która są w stanie dopasować się do każdego kształtu twarzy. Ostrza tnące maszynki Philips są w stanie poruszać się w ośmiu różnych kierunkach, dzięki czemu golenie nigdy nie było tak proste i dokładne.
  • Uszczelnienie Aquatec – pozwalające na golenie na sucho i na mokro.
  • Personal Comfort – system pozwalający dostosować tryb golenia do własnych preferencji.
  • System SmartClean – utrzymuje golarkę w jak najlepszym stanie by mogło długo służyć swojemu właścicielowi.

Zalety: funkcjonalność, wygoda, wygląd, jakość golenia

Wady: drogie części zamienne, najdroższe na rynku urządzenie

Produkty: Philips S9711/31, Philips S9511/31, Philips S9111, Philips S 9031/12

Jakość goleniawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Wyglądwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Cenawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ocena użytkownikówwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com

Nowatorskie spojrzenie marki Philips

Można też mówić o pewnych wartościach dodanych, jeśli chodzi o komfort użytkowania takiego sprzętu. Porządnej jakości, elektryczna golarka Philips nie potrzebuje zbędnego ceremoniału w postaci nakładania kremów lub pianek do golenia, nie trzeba też martwić się dostępem do wody. To zdecydowanie wywyższa perspektywę korzystania z takiej golarki, nad stosowanie klasycznych rozwiązań. To rozwiązanie dla mężczyzn zdecydowanych i nastawionych w życiu na wysokiej jakości rezultaty. Trzeba przyznać, że w taką otoczkę golarka Philips będzie wpisywała się wprost znakomicie. Przyszłością i nowym standardem wpisanym w codzienność będą właśnie elektryczne modele, które pozwalają każdemu użytkownikowi poczuć się wyjątkowo. Wyjątkowo schludnie a jak wiadomo jest to cecha pożądana nie tylko na rynku pracy, ale też w różnych innych kontekstach. Ze szczególnym naciskiem na relacje damsko-męskie, przy których zadbany wygląd może być kluczem do masy ekscytujących sytuacji. No i nie zapominajmy o magii pierwszego wrażenia, która będzie tym mocniejsza, im więcej starań włożymy we wcześniejsze przygotowanie

5/5 - (1 vote)