Golarka elektryczna to urządzenie, dzięki któremu panowie mogą w szybki i wygodny sposób pozbyć się zbędnego owłosienia. Nie trudno zauważyć, iż obecnie w sprzedaży dostępnych jest wiele rozmaitych golarek. Przyglądając się propozycjom poszczególnych firm można dostrzec, iż niektóre urządzenia wyróżniają się bardzo wysoką jakością. Jedną z golarek, na jakie warto zwrócić szczególną uwagę jest Philips SensoTouch 3D (z powodu bardzo szybkich zmian cen zalecane jest kliknięcie w link bądź miniaturkę, w celu przeglądnięcia aktualnych propozycji cenowych sklepów internetowych, przygotowaną przez jedną z najlepszych i najpopularniejszych porównywarek internetowych Ceneo.pl).

Philips SensoTouch 3D posiada system golący pracujący w trzech wymiarach

golaenie w 3 wymiarachNajważniejszą zaletą wszystkich modeli wchodzących w skład tej serii jest doskonałe dostosowywanie się golarki do kształtu twarzy mężczyzny, co umożliwia dokładne i bezpieczne golenie. Jest to zasługa systemu GyroFlex 3D. Zastosowanie tej nowoczesnej technologii wyróżnia serię SensoTouch od innych propozycji firmy Philips. Panom, którzy pragną zapewnić sobie maksymalny komfort, polecić można model RQ1295. W golarce wykorzystane zostały głowicie UltraTack, które bardzo szybko wyłapują wszystkie, nawet najdrobniejsze włoski. Taka głowica posiada aż trzy pierścienie golące. Otwory służą do usuwania zwykłego zarostu, kanaliki do dłuższych i przylegających włosów, natomiast dziurki do włosków drobnych. Dokładność golenia zapewnia również opatentowany system podwójnych ostrzy Super Lift & Cut, który unosi włosy i przycina je tuż przy samej skórze. Wspomniane głowice UltraTack oraz system Super Lift & Cut wykorzystano we wszystkich golarkach wchodzących w skład serii SensoTouch 3D. Urządzenia wykorzystują również technologię SkinGlide, która umożliwia wykonywanie płynnych ruchów oraz zmniejsza tarcie, co zapewnię gładką skórę i brak podrażnień. Podobnie jak i w przypadku innych golarek tej serii producent zapewnia dwuletnią gwarancję. Po tym czasie zalecane jest dokonanie wymiany głowicy RQ12, w celu zachowania pełnej sprawności urządzenia.

Dodatki umilające golenie

Golarka RQ1295 Trymer golarki Philips SensoTouch 3Dpozwala na golenie się zarówno na sucho, jak i na mokro przy użyciu pianki lub żelu. Ten drugi sposób jest możliwy ze względu na zastosowane w urządzeniu bardzo dobrego uszczelnienia Aquatec. Jet Clean pozwala natomiast na zachowanie wysokiego poziomu higieny. System ten czyści golarkę, smaruje jej ostrza oraz ładuje akumulator po każdym kolejnym użyciu. Posiada on aż trzy ustawienia czyszczenia: ekonomiczne, które zużywa o 40% energii, automatyczne oraz intensywne, zapewniające najwyższą dokładność. System Jet Clean posiadają również inne golarki serii SensoTouch. Urządzenia można dodatkowo myć w wodzie, bez obawy o uszkodzenie wewnętrznych części. Wszystkie modele wyposażone zostały w bardzo precyzyjny i delikatny dla skóry trymer, za sprawą którego nie dochodzi do nieprzyjemnych zacięć w trakcje golenia. Na uwagę zasługuje również nakładany trymer do brody, który umożliwia ustawienie aż pięciu różnych długości. Dzięki niemu można w dowolny sposób formować modelować brodę, w zależności od własnych upodobań. Nie posiadają go inne modele z tej serii, na przykład RQ1250. Zatem to właśnie Philips SensoTouch 3D RQ1295 jest najlepszą propozycją dla mężczyzn posiadających brodę.

Urządzenie jest bardzo wygodne w użyciu i bezpieczne ze względu na ergonomiczny uchwyt Easy Grip, który posiada antypoślizgową powłokę. Na komfort wpływa również wytrzymały akumulator. Wykorzystano tutaj baterię Li-ion, znaną już z poprzednich golarek firmy Philips. Po godzinnym naładowaniu można z niej korzystać aż przez 60 minut. Pozwala to na korzystanie z golarki nawet przez 20 dni po naładowaniu akumulatora. Pod tym względem model RQ1295 jest zatem lepszy od innych z serii Philips SensoTouch 3D, na przykład od golarki RQ1250, która po pełnym naładowaniu umożliwia pięćdziesięciominutowe golenie. Pobór mocy w gotowości wynosi 0,15 W. Warto zwrócić uwagę również na nowoczesny wyświetlacz led, który umożliwia sterowanie przy pomocy ekranu dotykowego. Wyświetlacz ten posiada numeryczny wskaźniki poziomu naładowania baterii i ładowania, a także wskaźniki wskazujące na konieczność czyszczenia oraz wymiany głowic golących.

Ponadczasowy wygląd

Golarka Philips RQ 1250

Golarka Philips SensoTouch 3D RQ1295 zdecydowanie spełnia oczekiwania mężczyzn także pod względem wizualnym. Posiada bowiem elegancką metalową obudowę w czarnym kolorze i wyświetlacz diodowy. Sprzedawana jest z przydatnymi akcesoriami, wśród których najważniejsza jest składana podstawka ładująca. Dołączony został również gustowny pokrowiec, który jest szczególnie przydatny w trakcie podróży. Nasadka zabezpieczająca oraz szczoteczka do czyszczenia umożliwiają natomiast zachowanie golarki w idealnej czystości.

Nie powinno być problemu z osiągnięciem wyśmienitej jakości za taką cenę

Opinie panów, którzy zdecydowali się na zakup z serii golarki Philips SensoTouch 3D są bardzo pozytywne. Mężczyźni doceniają przede wszystkim to, iż bardzo dokładnie usuwa owłosienie, niezależnie od jego długości. Dodatkowo jest bardzo wygodna w użyciu, nie podrażnia skóry i nie powoduje zacięć. Z tego względu spełnia oczekiwania nawet tych panów, którzy dopiero rozpoczynają używanie golarek elektrycznych. Doceniono również to, iż urządzenie bardzo dobrze się prezentuje i łatwo jest utrzymać je w czystości. Mężczyźni zwracają także uwagę na to, że golarka jest lekka i cicha, przez co golenie się nią jest proste i przyjemne. Chociaż urządzenie nie należy do najtańszych, ponieważ trzeba zapłacić za najwyższy model sporo ponad tysiąć złotych, to zdaniem użytkowników jest ono zdecydowanie warte swojej ceny. W serii dostępne są również tańsze modele, na przykład kosztująca około około tysiąć złotych golarka RQ1290 czy RQ1250, za którą trzeba zapłacić mniej niż tysiąć złotych. Jednak to właśnie RQ1295 wyróżnia się pod względem technicznym i zyskała najlepsze oceny wśród dotychczasowych użytkowników. Jedyna praktycznie wadą zauważoną przez użytkowników jest bardzo wysoka cena urządzenia oraz cena głowicy którą trzeba wymieniać raz na 2 lata.

Jakość goleniawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Wyglądwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Cenawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ocena użytkownikówwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com

Flagowa golarka Philipsa

Powyższe informacje wskazują na to, iż golarka RQ1295 z serii Philips Sensotouch 3D to bardzo dobra propozycja dla każdego mężczyzny. Łatwa obsługa i bezpieczeństwo podczas golenia sprawiają, że doskonale nadaje się ona dla początkujących użytkowników. Nowoczesny system golenia, zapewniający dużą dokładność, funkcjonalny wyświetlacz oraz znakomity system czyszczący czynią golarkę idealną także dla najbardziej wymagających panów. Urządzenie dobrze się prezentuje i dostępne jest w elegancki etui, dlatego jest to znakomita propozycja na ekskluzywny prezent dla mężczyzny.

Rate this post