Społeczeństwo mężczyzn którzy chcą dobrze wyglądać jest coraz większe. Dla niektórych osób golenie jest czymś w rodzaju rytuału gdzie czynność ta jest podniesiona do najważniejszego punktu o poranku. Również w Polsce można zaobserwować powiększania się kręgu osób zainteresowanych tradycyjnym goleniem maszynką na żyletki a nawet goleniem się brzytwą. Golenie takie nie jest już tylko kojarzone ludźmi w podeszłym wieku ale wielu młodych mężczyzn sięga po te tradycyjne metody. Poniżej znajduje się kilka stron na których można pogłębić wiedzę.

Brzytwa

Strona gdzie znajduje się bardzo dużo informacji na tematy golenia maszynkami na żyletki oraz goleniem brzytwą. Bardzo wiele informacji sprzedane w formie forum.

Czas Gentlemanów

Blog Łukasza, gdzie można znaleźć nie tylko informacje dotyczące golenia ale głownie tematy związane z byciem Gentlemanem.

Mr Vintage

Blog modowy Michałą Kędziora, najtrafniejszą reklamą tej pozycji będzie notka miesięcznika Press „To taki profesor Miodek mody męskiej”.

Facetem jestem i o siebie dbam

Blog poświęcony ogólnemu pojęciu „lifestyle”, gdzie głownie można znaleźć tematy jak mężczyzna może żyć w aktualnych czasach.

Maszyna do szycia – powinna być wykrojona na miarę

Projekt, który ma na celu pomoc fankom oraz fanom krawiectwa na maszynie do szycia.

Trawnik marzeń

Następna strona która ma na celu pomóc osobom niezdecydowanym a chcącym mieć wymarzony trawnik.

Zdrowszy uśmiech

jest zawsze i wszystkim potrzebny a wymaga niewiele zachodu aby był zadbany.