Recenzja Golarki Braun Series 3 310s Wet&Dry – Nasze opinia

W poszukiwaniu zadowalającej golarki mężczyźni często posiłkują się profesjonalnymi recenzjami, które pomagają w wyborze tego bardzo ważnego elementu higieny osobistej u mężczyzn. Niekiedy ciężko jest znaleźć rzetelne treści, które pomogą nam w decyzji. W przypadku golarki Braun Series 3 310s Wet&Dry zdecydowaliśmy się przetestować ten model na własnej skórze, aby upewnić się, że zrecenzowany produkt spełni wasze oczekiwania. Poniższa recenzja została podzielona na części, gdzie zajęliśmy się oceną poszczególnych elementów oraz aspektów. Dzięki temu każdy zainteresowany modelem Braun Series 3 310s Wet&Dry będzie mógł zapoznać się z zaletami, wadami oraz stanem faktycznym tej golarki. W takim razie nie przedłużajmy już ani chwili i przejdźmy do opisu!

Firma Braun, kim są, czym się zajmują

Braun to wiodący producent zajmujący się produkcją nie tylko golarek, ale również trymerów, szczoteczek do zębów i innych akcesoriów, które używane są przez nas podczas porannej toalety. Jest to niemiecka firma, która od 1921 roku nieprzerwanie aż po dziś dzień wiedzie prym na rynku. Oferowane przez nich produkty cechują się przeważnie bardzo wysoką wytrzymałością oraz efektywnością, a klienci nie narzekają na jakość wykonania czy jakość wsparcia technicznego oferowanego przez serwis. Wszystkie te rzeczy potwierdzają opinie użytkowników w Internecie, gdzie internauci pochlebnie wyrażają się o firmie Braun. Jeśli pragniemy wzbogacić nasz sprzęt do pielęgnacji ciała lub włosów, to przejrzenie oferty Braun powinno być dla nas rzeczą oczywistą.
Braun Series 3 310 - nasza opinia

Dlaczego warto zwrócić uwagę na produkty Braun?

Jak już wspomnieliśmy powyżej, rzadko zdarza się, że golarka, trymer, zaawansowana szczoteczka, depilator, czy każdy inny z wielu akcesoriów do higieny ciała lub włosów okazał się produktem nieudanym, który kosztowałby krocie, a nie byłoby z niego pożytku. W dzisiejszych czasach bardzo często przepłaca się za markę, a produkty, które otrzymaliśmy nie różnią się od tych mniej znanych. W przypadku Brauna, płacimy nie tylko za nazwę, ale również za jakość. Niemiecka firma przygotowuje swoje produkty z myślą o każdy szczegół i starają się sprostać wymaganiom swoim klientom. Nawet jeśli nie zawsze uda im się pogodzić niską cenę z wydajnością, to modele takie jak na przykład Braun Series 3 310s Wet&Dry nie zawodzą. Przejdźmy zatem do szczegółowego opisu tej golarki, a następnie zajmijmy się jej zaletami i niedoskonałościami.

Braun Series 3 310s Wet&Dry – co to jest i czym się wyróżnia na tle konkurencji?

Opinie na temat recenzji braun series 310s W&D
W przypadku tej golarki, należy wspomnieć o kilka charakterystycznych cechach. Series 3 310s Wet&Dry cenowo plasuje się pomiędzy produktami średniej a niskiej półki. Kosztuje ona, w zależności od sklepu sprzedającego, od 220 złotych do 270 złotych. Czym charakteryzuje się ta golarka? Otóż Braun od wielu lat może poszczycić się najwyższą precyzją i dokładnością. W tym modelu zagwarantowana ona jest przez elementy golące. Jest ich 3 i każdy z nich odpowiada za delikatne golenie pod innym kątem. Oznacza to, że golarka dostosuje się do kształtu naszej twarzy i nie będziemy musieli martwić się o zacięcia. Delikatność i bezpieczeństwo golarki Series 3 możliwe jest dzięki opatentowanemu rozwiązaniu, jakim jest folia marki Braun, a dokładniej rzecz ujmując SensoFoil. Chroni ona naszą skórę i oddziela ją od bardzo ostrymi i precyzyjnymi ostrzami.
Kolejnym aspektem, który sprawia, że zacięcie się Braun Series 3 310s Wet&Dry jest niemożliwe to wprowadzenie funkcji, która odpowiada za cofanie się wyżej wspomnianych trzech ostrzy. Gdy za mocno przyciśniemy daną część do naszej skóry, cofnie się ona automatycznie, dzięki czemu nie zrani ona naszej twarzy. Jak sama nazwa wskazuje, golarkę tę można stosować zarówno na sucho lub z użyciem wody, pianki lub żelu do golenia. Zdecydowaną zaletą, o której należy wspomnieć w naszej recenzji jest możliwość użytkowania golarki pod wodą. Jest ona 100% wodoodporna, wiec nawet będąc pod prysznicem będziemy mogli zadbać o naszą twarz. Golarki Braun to również bardzo długa żywotność baterii oraz długi czas pracy. O ile Seria 3 nie może się nawet porównywać z CoolTech lub Serią 5, to 20 minut golenia zdecydowanie zadowoli nas wszystkich. Podczas jednorazowego golenia poradzimy sobie z naszym zarostem i zostanie nam bardzo spory zapas czasu.

Jak wymienione wyżej aspekty przedstawiają się w świetle testów i codziennego użytkowania?

Aby w pełni sprawdzić dany model golarki należy nie tylko raz ją przetestować i sprawdzić czy wszystkie funkcje opisane przed producenta działają i odzwierciedlają stan faktyczny. Należy zapoznać się z danym produktem dogłębnie i sprawdzić jak sobie radzi na dłuższą metę. Nie mówimy tutaj oczywiście o latach stosowania danej golarki, ale już miesiąc pozwolił nam wykryć pierwsze wady produktu Braun Series 3 310s Wet&Dry.

Pierwszą rzeczą, która po jakimś czasie może zacząć przeszkadzać użytkownikowi, to kultura pracy Brauna. O ile przez pierwszy tydzień człowiek nie zwraca na taką pozornie błahą rzecz. Jednakże, jeśli są czytelnicy na tej stronie, którzy są wrażliwi na tym punkcie, to głośna praca może ich zniechęcić od tego produktu. Kolejną rzeczą, jaką zauważyliśmy od razu, to problemy z łapaniem niektórych włosków. Oczywiście nie potrzeba było tygodnia, aby zauważyć, że golarka ma czasami trudności ze złapaniem włosa, ale jest to pierwsza rzecz, do której może klient doczepić się. Spowodowane jest to najprawdopodobniej wyżej opisanym systemem, który ochrania naszą skórę przed zacięciami. Gdy za mocno przyciśniemy golarkę, chowa ona ostrza, aby nie poranić twarzy. Z tego właśnie powodu czasami Braun Series 3 310s Wet&Dry nie złapie włosa i należy wrócić golarką do tego miejsca. Aspekt ten spowalnia cały proces golenia, co na pewno zauważą osoby, które do tej port stosowały maszynki zwykłe.

Warto zatem pokusić się o golarkę Braun Series 3 310s Wet&Dry?

Czy Braun series 3 310s Wet & Dry jest dobrym wyborem w swojej kategorii cenowej
Powyższe wady mogłyby niektóre osoby zniechęcić do zakupu golarki. Jednakże, warto wziąć pod uwagę inne funkcje, które zostały zainstalowane w tym modelu. Wodoodporność opisywana przez producenta została przez nas przetestowana i jak pewnie się domyślacie, golarka ani razu nie zatrzymała się lub nie zwolniła podczas golenia pod prysznicem. Testowaliśmy oczywiście golenie na sucho i na mokro, aby porównać rezultaty. O ile golenie na mokro okazało się delikatniejsze i bardziej pielęgnacyjne dla naszej skóry, tak golenie na sucho jest równie bezpiecznym i efektywnym sposobem, szczególnie dla osób ceniące sobie czas. Ani razu nie było problemów z zaciętą skórą bądź podrażnieniami. Oczywiście żele pod prysznic sprawiły, że skóra po goleniu była delikatniejsza w dotyku. To nie zmienia jednak faktu, że opisywana przez producentów jakość Wet&Dry jest prawdziwa.

Kolejnym ważnym elementem, na jakim skupiliśmy się podczas okresu testowego, były oczywiście ostrza tnące. Braun wychwala same ostrza oraz folię ochronną zwaną SensoFoil. Duet ostrzy oraz tej folii ma w teorii wyeliminować nawet najmniejszy ślad zarostu przy ochronie naszej skóry. Co więcej, 3 elementy golące są od siebie niezależne, co pozwala golarce idealnie dopasować golarkę do kształtu naszej twarzy. W praktyce nie możemy niczego złego powiedzieć na temat tego systemu, bo rzeczywiście idealnie poradził sobie z różnymi kształtami szczęki. Wspomnieliśmy również, że ani razu nie zacięliśmy się przy używaniu golarki Braun z trzeciej serii. Idealnie to pokazuje, że autorska, innowacyjna funkcja SensoFoil rzeczywiście działa i sprawdza się przy ochronie skóry.

Podsumowanie oraz opinia recenzji Braun series 3 310s Wet & Dry

Ludzie często zawierzają recenzjom, które w nierzetelny sposób testują dany produkt. Z tego właśnie powodu postaraliśmy się wziąć pod uwagę każdy możliwy aspekt, aby przetestować w należyty i prawdziwy sposób golarkę. Braun Series 3 310s Wet&Dry okazała się bardzo bezpieczną golarką, której oczywiście brakuje do miana najlepszej golarki. Jednakże, niska cena z pewnością rekompensuje rzadkie problemy ze złapaniem włosa przez ten produkt. Należy również pamiętać o tym, że jest to produkt z półki low – medium, czyli produkty tanie, które dostępne są dla każdego. Golarka spełniła nasze oczekiwania i jej wady nie powinny przyćmić wielu zalet, które z pewnością ta golarka posiada.

Rate this post