Panasonic to marka, która może kojarzyć się większości chociażby z telewizorami, sprzętem AGD czy też aparatami oraz kamerami. Jednak marka Panasonic posiada o wiele więcej produktów w różnych kategoriach, również w kategorii pielęgnacji twarzy dla mężczyzn – czyli golarek elektrycznych.

Panasonic Corporation to firma, która powstała w roku 1918, już na samym początku jej głównym założeniem było jak najbardziej udoskonalić, a także podnieść standard życia każdego człowieka, poprzez tworzenie produktów, które zarówno ułatwią jak i przyśpieszą codzienne czynności, które niegdyś wymagały dość sporego czasu.

Golarki Panasonic są zaawansowane pod względem wykorzystania najnowszych technologii, dlatego też jeśli szukasz jednych z najlepszych obecnie dostępnych golarek na rynku, to przyjrzyj się bliżej produktom marki Panasonic, a także technologiom wykorzystamy w danych produktach. Panasonic dzięki swojej wieloletniej tradycji i szczególnemu nastawieniu na wygodę swoich użytkowników, sprawia, że sprzęt produkowany z ich logiem jest coraz bardziej zaawansowany technologicznie i coraz bardziej doceniany przez konsumentów na całym świecie.

Golenie przede wszystkim powinno być przyjemne, a ponadto każdy mężczyzna ceni sobie czas, dlatego współczesne golarki są nie tylko szybkie i dokładne, posiadają także specjalne stacje dokujące, które same zadbają o czystość głowic i ostrzy tnących.

Golarka Panasonic ES-SL41 – najprostsza i najwygodniejsza.

golarka panasonic ES-SL41Jeśli jesteś mężczyzną, który nie potrzebuje wymyślnych maszynek, a jedyne czego oczekuje od swojej golarki to skuteczność i stuprocentowa gotowość do dokładnego golenia, to Golarka Panasonic ES-SL41 jest idealnym wyborem dla Ciebie. Golarka ta może być używana zarówno na sucho jak i na mokro. Nie ma znaczenia czy się śpieszysz i chce jedynie poprawić wygląd swojego zarostu szybko i dokładnie go skracając, czy też chcesz na spokojnie z użyciem pianki do golenia zgolić swój niepotrzebny zarost. Golarka Panasonic jest w stu procentach wodoodporno i można używać jej pod bieżącą wodą.

Golarka Panasonic ES-SL41 jest wyposażona w specjalne ostrza Milano, które dzięki trój ostrzowym systemem tnącym zapewniają bezpieczne, a przede wszystkim dokładnie golenie. Ponadto, sama głowica tnąca wraz z nano-polerowanymi ostrzami golarki Panasonic, jest w taki sposób wyprofilowana by zapewniać jak najbardziej gładkie i szybkie golenie zarostu.

Golarka ta dostępna jest obecnie w trzech różnych kolorach co dodatkowo wpływa na sam styl oraz estetykę maszynki. Dostępne kolory to między innymi: czerwony, niebieski oraz srebrny.

Golarka Panasonic ES-SL41 wyposażona jest w specjalny wskaźnik wykonany w technologii LED, który poinformuje nas zarówno o konieczności naładowania akumulatora, jak również o tym, że akumulator w golarce został już naładowany. Producent dodatkowo wyposażył golarkę w specjalną podstawkę do ładowania bezprzewodowego, dzięki czemu mamy pewność, że konstrukcja ładowarki jest w stu procentach bezpieczna. Golarka ta posiada także specjalny trymer, który wysuwany jest z golarki, to dodatkowe narzędzie, dzięki któremu w sposób łatwy i szybki przytniemy nasze bokobrody lub wąsy.

Bateria w golarce ES-SL41 nie należy do najlepszych, jednak ośmiogodzinne ładowanie baterii pozwoli nam na 21 minut nieprzerwanego golenia co na pewno w zupełności wystarczy większości z nas.

Golarka Panasonic ES-ST25 – wygodna klasa średnia.

golarka panasonic ES-ST25Jeśli nie stać Cię na najdroższą propozycję z golarek marki Panasonic, to golarka ES-ST25 jest odpowiednim kandydatem ze średniej półki cenowej by zadowolić Ciebie i Twój portfel. Golarka Panasonic ES-ST25 jest jedną z najbardziej popularnych w naszym kraju. Delikatność i skuteczność to jej dwie najważniejsze cechy.

Jedną z najważniejszych cech, czy też inaczej mówiąc funkcji tej golarki jest czujnik golenia, który dostosowując się do typu zarostu jest w stanie zapewnić najlepsze efekty golenia. Czujnik rozpoznaje gęstość zarostu, tam gdzie jest bardzo gęsty, czujnik odpowiednio reaguje zwiększając moc głowicy do dynamicznego golenia, z kolei tam gdzie zarost jest rzadki, głowica pracuje delikatniej, by nie podrażnić skóry i jednocześnie dokładnie usunąć wszystkie włoski.

Głowica jest wyposażona w trzy ostrzowy system tnący. Golenie tuż przy samej skórze dzięki wewnętrznym ostrzom, które zostały wyprofilowane aż do 30 stopni. Dodatkowo głowica jest wyposażona w trzy folie chwytające, jedna z nich to specjalna folia, która uniesie nawet najdłuższe włoski, a ostrza zrobią swoje.

Silnik liniowy wykorzystany w golarce Panasonic ES-ST25 pozwala rozpędzić ostrza nawet do 13 tysięcy cyklów na minutę. Dzięki temu golenie jest niezwykle dokładne i gładkie. Golarka ponadto może być używana na sucho i na mokro. Dzięki temu golenie może być jeszcze przyjemniejsze z użyciem żelu lub pianki, nawet pod prysznicem. Dodatkowo Golarka Panasonic ES-ST25 jest wyposażona w niewielki trymer, dzięki któremu skrócimy nasze banki czy też wymodelujemy wąsy.

Golarka ES-LF71-K803 – golarka ze stacją czyszczącą, by wydłużyć żywotność.

golarka panasonic Obecnie coraz więcej producentów golarek stara się o to, by ich maszynki działały jak najdłużej, a także były jak najmniej problemowe w użytkowaniu. Dlatego też Golarki Panasonic, w tym golarka ES-LF71-K803 posiada specjalną stację dokującą, która jest w stanie skutecznie wyczyścić głowicę odpowiedzialną za golenie zarostu.

Specjalna stacja dokująca dołączona do tej golarki jest w stanie zarówno wyczyścić jak i naładować golarkę szybciej, niż mogłoby się nam wydawać. Dzięki temu po każdym goleniu wystarczy, że umieścimy golarkę w stacji i możemy zapomnieć o samodzielnym czyszczeniu ostrzy.

Głowica golarki jest ruchoma, dzięki czemu może dostosowywać się do każdego kształtu twarzy, jest to szczególnie ważne w przypadku golenia okolic szyi i żuchwy. Ponadto folie wraz z ostrzami są delikatnie zakrzywione, dzięki czemu dokładne golenie każdego miejsca na twarzy staje się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Ostrza w Golarce Panasonic ES-LF71-K803 są wyprofilowane pod kątem 30 stopni i dodatkowo zostały poddane procesowi nano polerowania.

Golarka ta nadaj się do golenia zarówno na sucho jak i na mokro. Możesz zapomnieć o jednorazowych maszynkach do golenia pod prysznicem, z tą golarką będziesz mógł golić się nawet pod prysznicem.

Jedno godzinne ładowanie baterii wystarcza na około 45 minut nieprzerwanej pracy. Wyświetlacz LCD poinformuje nas o stanie naładowania baterii, konieczności czyszczenia głowic tnących w specjalnej stacji dokującej, a także o konieczności doładowania baterii.

Golarka Panasonic ES-LV95S803 – Trzy różne folie tnące by golić jeszcze dokładniej.

golarka panasonic U każdego mężczyzny zarost jest nieco inny, dlatego też producenci golarek nie tworzą tylko jednej golarki, podobnie jest z firmą Panasonic, stworzył ona golarkę, która dzięki zaawansowanym technologiom dostosowuje się do typu zarostu.

Golarka Panasonic ES-LV95-S803 posiada aż trzy różne folie, dzięki którym, zarost jest dokładniej golony, nawet w trudno dostępnych zakamarkach naszej twarzy. Folia Quick Lift dzięki swoim specjalnie zwężonym krawędziom unosi płasko leżące włoski. Finishing Foil to specjalna folia, dzięki której, nawet najmniejsze i najbardziej uporczywe włosy zostaną uniesione i skutecznie ścięte. Comb Blade jest trzecią folią, która swoim kształtem przypomina grzebień, dzięki temu jest w stanie usunąć nawet najdłuższe włoski.

Golarka ES-LV95-S803 została wyposażona również w specjalny czujnik golenia, dzięki któremu golarka Panasonic jest w stanie rozróżnić miejsca gdzie występuje gęsty zarost oraz miejsca gdzie mamy do czynienia z rzadkim zarostem. Dzięki temu w miejscu gęstego zarostu golarka automatycznie zwiększa moc do dynamicznego golenia, a w miejscach gdzie mamy rzadki zarost golarka redukuje moc do delikatnego golenia. Optymalnie dobrany nacisk na skórę twarzy powoduje mniejsze ryzyko podrażnienia skóry. Golarka posiada także elastyczną głowicę, która jest w stanie dopasować się do trudno dostępnych miejsc takich jak okolice szyi czy żuchwy, dzięki temu nano polerowane ostrza, dodatkowo wygięte w delikatny łuk są w stanie jeszcze dokładniej golić zarost w porównaniu do innych golarek. Warto też wspomnieć o specjalnie opracowanym silniku liniowym, który potrafi pracować z prędkością 14 tysięcy cykli na minutę.

Golarka Panasonic ES-LV95-S803 jest w stu procentach wodoszczelna, posiada standard IPX7, dzięki czemu golenie na mokro nigdy wcześniej nie było tak bezpieczne, nawet pod prysznicem. Dodatkowo jeśli potrzebujemy szybko wyczyścić naszą golarkę wystarczy włączyć tryb czyszczenia sonicznego. Wytwarzane szybkie mikro wibracje powodują, że resztki zarostu oraz łoju skórnego zostaną usunięte z wewnętrznych ostrzy.

Panasonic stworzyło także specjalną podstawkę, która jednocześnie będzie czyściła naszą golarkę oraz ładowała ją by była cały czas w gotowości. Podstawka ładująco-czyszcząca wyczyści, wysterylizuje, wysuszy oraz naładuje naszą golarkę zaledwie w półtorej godziny.

Golarka jest wyposażona również w wysuwany trymer, podświetlany na niebiesko wyświetlacz, który poinformuje nas o stanie naładowania akumulatora, konieczności jego ładowania, a także przypomni nam o konieczności czyszczenia ostrzy.

Golarki Panasonic – główni jej konkurenci

W Polsce golarki Panasonic niestety nie są tak znane jak w pozostałych częściach świata. Obecnie największymi konkurentami golarek Panasonic są oczywiście golarki marki Philips z serii 9000, a także golarki Braun z Serii 9. Warto wspomnieć, że golarki te należą do najwyższej półki cenowej, a względem użytych technologii oraz ceny, golarki Panasonic powinny posiadać o wiele większe wzięcie w naszym kraju.

Golarki Panasonic to przede wszystkim jakość wykonania, a także najlepsze materiały użyte do ich produkcji. Ich niezawodność jest potwierdzana przez wielu internautów, głównie osób, które już niejednokrotnie korzystały z golarek innych marek. Tak więc jeśli chcesz mieć pewność, że Twój zarost nigdy więcej nie będzie przysparzał Ci problemów – poważnie zastanów się nad zainwestowaniem w Golarki Panasonic.

Rate this post