Golarka elektryczna to urządzenie, które umożliwia mężczyznom szybkie i łatwe usunięcie zbędnego owłosienia. Pośród wielu dostępnych teraz golarek można wskazać takie, które cechują się bardzo wysoką jakością, dlatego zasługują na szczególne zainteresowanie wszystkich mężczyzn. Do takich urządzeń można zaliczyć na przykład serię golarek Braun CoolTec, która została wprowadzona przez niemiecką firmę w 2013 roku.

A więc jak z tą zimnością ?

Braun CoolTecJest to pierwsza golarka na świecie, która wykorzystuje technologię aktywnego chłodzenia. Dzięki niej wyeliminowano problem przegrzewania się głowicy, którego skutkiem były zaczerwienienie i pieczenie wrażliwej skóry twarzy. Nie ma zatem potrzeby wykorzystywania specjalnych kremów i żeli w celu uniknięcia podrażnień w trakcie golenia. Ruchoma głowica urządzenia powinna być wymieniana co osiemnaście miesięcy. Kolejna ważna cecha golarek to regulowany, trójfazowy system noży tnących. Poruszające się niezależnie od siebie elementy bez problemu dostosowują się do kształtu twarzy każdego mężczyzny. Zastosowane tutaj ostrza SensoBlade wychwytują włoskie niezależnie od kierunku w którym rosną. W ten sposób użytkownicy mają zapewnione bardzo dokładne golenie nawet w trudno dostępnych miejscach. Golarki Braun z tej serii przeznaczone zostały głównie do golenia na sucho. Zastosowano w nich jednak system Wet&Dry, który zapewnia całkowite bezpieczeństwo w trakcie korzystania z urządzenia pod prysznicem. W ten sposób firma Braun zadbała o to, aby zapewnić mężczyznom pełną dowolność odnośnie wyboru sposobu golenia. System Wet&Dry znany jest już z innych serii golarek, na przykład Braun Series 3 oraz Braun Series 5.

Nowa seria ze stacją czyszcząco-ładującą

Zaletą golarek prezentowanej serii jest także łatwość utrzymania ich w czystości, ze względu na wykorzystanie trójczynnościowej stacji czyszcząco-ładującej, opartej na bazie alkoholu. W rezultacie możliwe jest ładowanie, dokładne czyszczenie oraz smarowanie po naciśnięciu tylko jednego przycisku. Dzięki temu golenie jest jeszcze dokładniejsze, a urządzenie spełnia najwyższe wymogi pod względem higieny. Przeprowadzone przez firmę Braun badania wskazują, że zastosowane rozwiązanie sprawia, iż użytkownicy odczuwają znacznie większy komfort skóry. Baza zapewnia znacznie lepszy poziom higieny niż mycie golarek pod bieżącą wodą. Ważne jest pamiętanie o wymianie wkładu czyszczącego co dwa-trzy miesiące, co pozwala utrzymać golarkę w doskonałym stanie. Należy również unikać stosowania preparatów, które nie są dostosowane do roztworu na bazie alkoholu i mogłyby działać jak izolator termiczny.

Braun CoolTec i dodatkowe funkcje

Golarki posiadają wiele przydatnych funkcji dodatkowych, wśród których szczególną rolę odgrywa precyzyjny trymer do dłuższych włosów. Korzystając z niego można przycinać wąsy oraz brodę, przez co golarka staje się odpowiednia dla każdego mężczyzny. Na uwagę zasługuje również fakt, iż urządzenia doskonale nadają się do wykorzystywania w trakcie podróży. Zostały bowiem wyposażone w wytrzymały akumulator litowo-jowny. Jego pełne naładowanie następuje już w ciągu niecałej godziny, umożliwiając czterdziestopięciominutowe golenie. Do wykonania jednego szybkiego golenia wystarczy tylko pięć minut ładowania. Dodatkowo golarka posiada bardzo dobry wyświetlacz LED, który dokładnie wskazuje nie tylko aktualny poziom naładowania akumulatora, lecz również stan czystości urządzenia i status blokady podróżnej. Pozawala to na kontrolowanie stanu golarki, a w razie potrzeby podejmowanie w odpowiednim czasie właściwych działań. Niektóre urządzenia z serii CoolTec sprzedawane są w kosmetyczce podróżnej, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas transportu.

Braun CoolTec Ct2sNa wygodę użytkowników ogromny wpływ ma również poręczny uchwyt golarki, za sprawą którego golenie się jest proste i nie stwarza zagrożenia nawet dla początkujących użytkowników. Urządzenie spełnia oczekiwania klientów także pod względem wizualnym. Seria ta, podobnie jak inne golarki marki Barun, łączy bowiem nowoczesne rozwiązania technologiczne ze stylowym wzornictwem. Model Braun CoolTec CT4s posiada niebieską lakierowaną obudowę, natomiast Braun CoolTec CT2cc (wersja ze stacją czyszczącą)oraz Braun Cooltec CT2s czarną. Urządzenia doskonale się prezentują i nadają się na prezent dla bliskiego mężczyzny. Ich praca jest bardzo cicha, co ma pozytywny wpływ na komfort użytkowników. Cena golarki nie jest zbyt wygórowana, biorąc pod uwagę wszystkie jej zalety. Urządzenia te można zaliczyć do urządzeń średnio półkowych tak pod względem jakości jak i ceny, w zależności od wybranego modelu oraz od sklepu, w którym dokonuje się zakupu. Wszystkie golarki wchodzące w skład tej serii zostały objęte dwuletnią gwarancją, która stanowi potwierdzenie ich solidności.

Ocena oraz opinie na temat Braun CoolTec

Braun CoolTec to golarki, które w naszym kraju nie są jeszcze tak dobrze znane jak starsze serie tej firmy. Opinie dotychczasowych użytkowników potwierdzają jednak ich wysoką jakość. Mężczyźni doceniają przede wszystkim fakt, iż golenie tymi urządzeniami jest łatwe i przyjemne. System chłodzący oraz technologia czyszcząca sprawiają, iż nawet panowie z bardzo wrażliwą skórą nie muszą obawiać się zaczerwienienia, nieprzyjemnego pieczenia, ani innych podrażnień skóry. Użytkownicy zwracają także uwagę na dużą dokładność golenia, niezależnie od konturów swojej twarzy. Za dodatkową zaletą uznawany jest elegancki wygląd golarek oraz brak nieprzyjemnego hałasu podczas korzystania z nich. Natomiast wadami są za wysoka cena, możliwość przypadkowego zdjęcia głowicy.

Jakość goleniawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Wyglądwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Cenawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ocena użytkownikówwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com

Estetyka przed wszystkim ale także funkcjonalność jest na poziomie

CoolTec to seria urządzeń, które przez wiele osób zostały uznane za najbardziej zaawansowane technologicznie golarki do golenia na sucho. Łagodność oraz bezpieczeństwo, którymi cechują się te urządzenie sprawiają, że stanowią one bardzo dobrą propozycję dla mężczyzn, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z tego typu golarek. Wykorzystanie przez twórców nowoczesne rozwiązania technologiczne powodują natomiast, że spełniają one oczekiwania nawet doświadczonych i bardzo wymagających użytkowników. Wszyscy mężczyźni, którzy są zdecydowani na zakup tej golarki powinni postarać się o znalezienie dobrej oferty. Duże zróżnicowanie cenowe między poszczególnymi sklepami sprawia bowiem, że nabycie urządzeń w niektórych sklepach jest korzystniejsze niż w przypadku innych miejsc.

Rate this post