Mężczyzna bardzo dobrze wie, jak ważnym elementem w wyposażeniu jego łazienki jest maszynka do golenia zarostu. W szczególności mężczyźni, którzy mają wyjątkowo bujny i twardy zarost doceniają bardzo dobre maszynki do golenia, które delikatnie, a zaraz bezpiecznie pozwolą dokładnie ogolić niepotrzebny zarost. Przyjrzyjmy się w tym artykule producentowi, który obecnie jest na szczycie jeśli chodzi o zaawansowane maszynki do golenia.

Philips jest wiodącą marką jeśli chodzi o produkcję drobnego sprzętu AGD, w tym także golarek. Firma swoją historią sięga aż 1891 roku.

Golarki z Serii 9000 – ogólna charakterystyka i porównanie maszynek.

Golarki z serii Philips 9000 to obecnie produkty z najwyższej półki tej marki. Są to najwyższej klasy golarki, które posiadają najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne.
Golarki Philips 9000 posiadają między innymi:

  • Głowicę UltraTrack
  • Głowicę z systemem Gyroflex 3D, dzięki której golenie staje się jeszcze bardziej przyjemne i przede wszystkim wygodne, dzięki tej głowicy maszynka potrafi dostosować się praktycznie do każdego kształtu, może się obracać, odchylać oraz dopasowywać do twarzy użytkownika, dzięki czemu, nawet jeden najmniejszy włos nie uniknie perfekcyjnego przycięcia przy samej skórze.
  • Nowoczesną baterię, która po jednogodzinnym ładowaniu pozwala nawet na 60 minut nieprzerwanej pracy.
    Obudowę, która jest wodoodporna, a głowice wyposażone są w specjalną technologię, która pozwala na golenie zarówno na sucha jak i golenie z użyciem pianki do golenia.
  • System SmartClick, który pozwala na szybką wymianę końcówek golarki. Nic nie musimy kręcić, nic przestawiać, wystarczy dynamicznie wyciągnąć głowicę golarki by w to samo miejsce włożyć niezwykle precyzyjny trymer lub szczotkę do czyszczenia twarzy.

 

golarki philips Ponadto zastosowano specjalny system V-Track, który w unikalny sposób doskonale rozkłada wszystkie włosy na twarzy tak, by ostrza głowicy mogły je w sposób idealny przyciąć praktycznie przy samej skórze. Porównania dowiodły, że dzięki temu systemowi zarost jest przycinany bliżej skóry nawet o trzydzieści procent w porównaniu do najzwyklejszych golarek. Philips seria 9000 to także głowice z ostrzami, które dzięki swojej niezwykłej elastyczności mogą poruszać się nawet w ośmiu kierunkach, sprawia to, że jedno pociągnięcie maszynką zgoli o wiele więcej włosów, blisko dwadzieścia procent więcej włosów niż zwykłe maszynki do golenia. Doskonały efekt w krótszym czasie i przy mniejszej ilości pociągnięć? Teraz to możliwe dzięki maszynkom do golenia Philips 9000. Mówiąc o Philips seria 9000 trzeba także wspomnieć o unikalnym systemie podwójnych ostrzy, technologia nazwana Super Lift&Cut Action pozwala najpierw na uniesienie każdego, pojedynczego włoska przez pierwsze, delikatne ostrze, by potem, drugie ostrze mogło przyciąć je przy samej linii skóry, dzięki czemu dokładne i gładkie golenie nigdy nie było jeszcze tak proste.

Obecnie w ofercie Philips 9000 znajdziemy cztery różne modele, dzięki czemu każdy, kto będzie chciał kupić golarkę Philips z serii 9000, wpisując w wyszukiwarkę internetową „golarka Philips 9000 cena” nie przestraszy się i znajdzie coś dla siebie.

Golarka Philips 9000 S9031/12 – najprostszy model w ofercie z serii 9000.

golarka philips seria 9000Choć jest to golarka z najniższym oznaczenie w całej serii to nie znaczy, że jest gorsza od pozostałych. Jest to propozycja dla osób lubiących prostotę, które nie wymagają od maszynki rewolucyjnych gadżetów. Golarka Philips 9000 S9031/12 posiada opatentowane ostrza wykorzystane w technologii V-track Precision. To właśnie dzięki nim, każdy pojedynczy włosek jest układany w najlepszą pozycję do golenia, dzięki czemu Golarka Philips 9000 jest w stanie golić nawet o trzydzieści procent bliżej. Głowica Gyroflex 3D pozwala dopasować się do kształtu twarzy i golić jednocześnie, aż w ośmiu kierunkach, golenie dzięki takiej głowicy jest o wiele prostsze i sprawniejsze. System Super Lift&Cut Action pozwala wstępnie unieść każdy włosek z osobna, by drugie mogło przyciąć je przy samej skórze.

Ponadto w zestawie znajdziemy trymer, dzięki któremu dokładnie przytniemy bokobrody i wąsy. Wygoda zmiany głowicy na trymer jest zapewniona dzięki technologii SmartClick. Profesjonalne uszczelnienie całej golarki Aquatec sprawia, że golenie możemy przeprowadzić nawet z użyciem żelu lub pianki.

Golarka Philips 9000 S9111/31 – starszy brat.

golarka philips 9111/31Golarki Philips są jednymi z lepszych obecnie dostępnych na rynku, a dzięki wyjątkowym technologiom zastosowanym w tych golarkach wybiera je coraz większa liczba mężczyzn. Ten model golarki posiada również specjalne, opatentowane ostrza V-track Precision. Dzięki specjalnemu kształtowi tych ostrzy, golenie nigdy wcześniej nie było tak precyzyjne i dokładnie. Badania wykazały, że układ ten pozwala na perfekcyjne ułożenie włosa i przycięcie go nawet o 30 procent bliżej skóry niż w przypadku zwykłych golarek. Ponadto system Super Lift&Cut Action najpierw podnosi odpowiednio zarost by potem drugie ostrze mogło przyciąć go jak najbliżej skóry twarzy. Głowica tnąca, która może poruszać się aż w ośmiu kierunkach powoduje, że Golarka Philips 9000 może dopasować się do praktycznie każdego kształtu twarzy.

Maszynkach jest całkowicie wodoodporna, dzięki czemu mężczyzna może korzystać z niej zarówno na sucho jak i z użyciem ulubionej pianki, czy żelu do golenia. Ten konkretny model Golarki Philips 9000 S9111/31 posiada również innowacyjny system SmartClean, dzięki któremu utrzymanie golarki w czystości i idealnym stanie nie będzie już dla nikogo żadnym problemem. Wydajność golarki nigdy nie była tak długa.

Golarka Philips 9000 S9511/31 – dla wymagających.

Golarki philips seria 9000Philips Seria 9000 to aż cztery modele, spośród których każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie, coś na swoją kieszeń. Wpisując „Golarka Philips 9000 cena” nie będziemy musieli się martwić, każdy znajdzie golarkę na swoją kieszeń. Taką właśnie jest golarka Philips 9000 S9511/31, która jest bardziej zaawansowana od pozostałych. Również posiada wcześniej prezentowane technologie takie jak ostrza V-track Precision układające zarost w najbardziej optymalnej pozycji do golenia. System Super Lift&Cut, dzięki któremu zarost jeszcze nigdy nie był przycinany tak blisko skóry.

Golarka posiada także innowacyjny system czyszczący głowicę, sprawia to, że żywotność golarki dzięki odpowiedniemu czyszczeniu znacznie się wydłuża. Ponadto golarka S95111/31 umożliwia wybór jednego z trzech trybów golenia w systemie Personal Comfort.

Golarka Philips 9000 S9711/31 – najwyższa półka dla najbardziej wybrednych i wymagających.

golarka philips 9000 S9711/31Maszynka do golenia Philips 9000 S9711/31 jest najbardziej zaawansowaną maszynką z serii 9000. Oprócz posiadania wszystkich wyżej wymienionych technologii, V-track Precision, Super Lift&Cut, Personal Comfort, Uszczelnienie Aquatec, System SmartClean, Trymer SmartClick posiada również bardzo intuicyjny wyświetlacz.

Dzięki temu wyświetlaczowi będziemy mieli jak na dłoni wszystkie niezbędne informacje takie jak procentowe naładowanie baterii, konieczność ładowania akumulatora, konieczność czyszczenia głowic, wskaźnik wymiany głowic, czy też wskaźnik blokady podróżnej. Warto przypomnieć, że godzinne ładowanie akumulatora pozwala na 50 minutowe wykorzystanie golarki.

Największy konkurent czyli Braun Series 9.

golarki philips seria 9000Śmiało można powiedzieć, że golarki Philips z Serii 9000 posiadają tylko jednego poważnego konkurenta. Mowa oczywiście o golarkach marki Braun z serii 9. Golarki te wykorzystują foliowy system tnący. Godzinne ładowanie baterii również wystarcza na 50 minut pracy golarki. Golarki z tej serii posiadają także specjalny trymer, dzięki któremu będziemy mogli skrócić swoje bokobrody czy wąsy. Maszynki posiadają wskaźnik ładowania oraz wskaźnik informujący o zużyciu baterii. Maszynki z najwyższej półki są wyposażone w specjalny system czyszczący, dzięki któremu maszynka pozostaje na dłużej zachowana w nieskazitelnym i higienicznym stanie, co znacząco wydłuża jej żywotność

Rate this post