Braun series 3 to seria nowoczesnych golarek foliowych dla mężczyzn, którzy pragną zapewnić sobie najwyższy możliwy komfort w trakcie golenia. Wszystkie modele zaliczające się do tej serii uznawane są za bardzo dobre, jednak poszczególne z nich różnią się między sobą pod pewnymi względami. Propozycją, która zasługuje na szczególne zainteresowanie, jest między innymi 340s-4 Wet & Dry.

Golarka Wet and Dry

Golarka series 3 Wet and DryGolarką tą można golić na sucho, a także pod prysznicem, przy użyciu pianki oraz żelu. Podobną możliwość oferuje także model 380s-4 Wet & Dry. Jest to ważna cecha w przypadku mężczyzn, którzy lubią golić się właśnie pod prysznicem i nie chcą zmieniać swoich nawyków, ze względu na ograniczenia stwarzane przez maszynkę. Niestety 380s-4 W&D, w przeciwieństwie do modeli 390cc, 370cc i 350cc nie posiada systemu Clean & Renew. Te golarki Braun wyposażone są bowiem w specjalną bazę, zawierającą roztwór alkoholowy. Umożliwia to dokładne czyszczenie oraz usuwanie zarazków. Przeprowadzone badania dowodzą tego, iż taki system jest dziesięciokrotnie bardziej higieniczny niż normalne mycie golarki. W celu zapewnienia odpowiednich rezultatów, należy dokonywać wymiany wkładu czyszczącego co kwartał co z drugiej strony wiąże się niemałymi kosztami.

Systemy

Wszystkie golarki z tej serii wyposażone są natomiast w usprawniony system ruchomych ostrzy. To właśnie one oraz zwiększona prędkość silnika i nowa folia SensoFoil sprawiają, że urządzenia te zapewniają bezproblemowe usuwanie trzydniowego zarostu, a jednocześnie pozostają delikatne dla skóry. W rezultacie golarki Bruan series 3 można polecić także panom, którzy narzekają na problem zacięć oraz podrażnień w trakcie golenia. System golący FreeFloat doskonale dopasowuje się kształtu twarzy i umożliwia usunięcie zarówno krótszych, jak i dłuższych włosów. Z tego względu golarki świetnie sprawdzają się w przypadku mężczyzn, którzy nie przywykli do codziennego golenia. Delikatność i precyzyjność tej serii sprawia, że są to golarki jeszcze lepsze niż w przypadku Braun Series 1. Antypoślizgowa rączka zapewnia natomiast wygodę podczas usuwania owłosienia. Na uwagę zasługuje również cicha praca golarki, dzięki czemu można z niej korzystać bez zbędnego hałasu, jaki może być dla niektórych męczący.

Bezprzewodowo

Golarka braun series 3 stacja czyszczącaGolarki męskie tej serii posiadają nowoczesny, bardzo wytrzymały akumulator. Można go ładować, co pozwala na korzystanie z golarek bezprzewodowo. Pełne naładowanie następuję po 1 godzinie. Możliwe jest wówczas 45 minut bezprzewodowego golenia. Wykorzystany tutaj SmartPlug bez problemu dostosowuje się do napięcia od 100 V do 240 V, co zapewnia ogromną wygodę nie tylko w domu, lecz także w podróży. Golarka Braun Series 3 340s-4 wyposażona została również w wyświetlacz LED, który precyzyjne wskazuje stan naładowania baterii. Jeszcze lepiej sytuacja wygląd w przypadku modeli 390cc, 370cc i 350cc, gdzie wskazywany jest także stan zabrudzenia.

Nieprzemakalna

Jedną z największych zalet golarek Braun Series 3 jest fakt, iż posiadają szczelną obudowę, dzięki czemu można je myć pod bieżącą wodą bez obaw o zalanie wewnętrznych elementów, a co za tym idzie uszkodzenia mechanizmu. Pozwala to na łatwe czyszczenie golarki Braun i zapewnienie sobie właściwej higieny. Przydatną funkcją dodatkową są także precyzyjne trymery do brody do przycinania dłuższych włosów. Pozwala on na odpowiednie przycięcie wąsów, brody czy baków. Doskonale sprawdza się również blokada głowicy, która umożliwia precyzyjne golenie w trudno dostępnych miejscach, jakie w przypadku innych golarek sprawia niekiedy duże problemy. Dzięki temu skuteczność golarek Braun series 3 serii jest bardzo dobra, chociaż nie posiadają one systemu UltraActiveLift, w który wyposażone zostały urządzenie Series 5 oraz Braun series 7.

Elegancki wygląd

Golarka Philips Wet and Dry 340Oczywiście, dla znacznej części mężczyzn istotne jest także to, jak prezentuje się wybrana golarka. W przypadku 340s-4 Wet & Dry zasługą jest zatem również elegancki wygląd. Atrakcyjna czarno- niebieska obudowa oraz dobrze zaplanowany kształt sprawiają, że urządzenie spełnia wszystkie oczekiwania użytkowników. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku innych golarek z typu Braun series 3. Taki wygląd sprawia, że golarki te mogą być doskonałym prezentem dla mężczyzny.

Oceny kupujących

Z pewnością warto także zwrócić uwagę na opinie mężczyzn, którzy już wypróbowali ten produkt. Komentarze, które można znaleźć na wielu stronach internetowych są bardzo dobre np. komentarze na Opineo są bardzo przychylne dla tego produktu ale również oceny w największym sklepie internetowym świata Amazon są także bardzo dobre, gdzie wymieniane jest iż jakość produktu i golenia jest adekwatna do ceny. Klienci zwracają szczególną uwagę na skuteczność golarek Braun series 3, jak również na wygodę i bezpieczeństwo. Zdaniem panów golarka nie powoduje podrażnień i jest łatwa w obsłudze oraz czyszczeniu. Najczęściej wymieniane wady golarek Braun series 3 jest problem z brakiem etui oraz ceny głowicy.

Jakość goleniawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Wyglądwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Cenawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ocena użytkownikówwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com

Braun series 340 Wet and Dry bardzo dobry produkt ze średniej półki cenowej

Zdecydowanie można polecić te produkty, ponieważ obiektywnie są one bardzo dobre a ponadto przystępna cena bardzo dobrze współgra z całością. Golarki wchodzące w skład Braun Series 3 można polecić różnym mężczyznom. Doskonale sprawdzą się one zarówno w przypadku tych, którzy dopiero rozpoczynają golenie za pomocą takich urządzeń, jak i wówczas, kiedy postanowią skorzystać z niej doświadczeni użytkownicy. Tym drugim można polecić, aby zwrócili uwagę także na golarki serii 5 oraz 7. Produkty Braun można nabyć w wielu miejscach. Warto jednak zauważyć, iż ceny tych samych modeli są różne, w zależności od wybranego sklepu (wystarczy skorzystać z linków zamieszczonych, gdzie zostaniecie przekierowani do jednej z największych porównywarek cenowych Ceneo.pl). Z tego powodu dobrze byłoby przejrzeć wszystkie dostępne oferty, zanim dokona się zakupu golarki.

Rate this post