Używanie golarki elektrycznej to szybki i bardzo wygodny sposób usuwania owłosienia. Mężczyźni wybierający tę metodę golenia mają teraz do wyboru dużą ilość urządzeń, które różnią się między sobą pod wieloma względami. Wśród golarek, które zasługują na szczególne zainteresowanie a nawet przez bardzo wielu użytkowników uważa iż jest najlepszą golarką elektryczną na świecie jest produkt Braun Series 7.

Najnowocześniejsze technologie

Braun 7 790 wraz ze stacją czyszczącą Clean & ReviewNiemiecka firma stworzyła serię urządzeń wykorzystujących najnowocześniejsze technologie. Najważniejszą cechą wyróżniające te golarki spośród innych jest fakt, iż dostosowują one moc działania do gęstości zarostu, wytwarzając 10 000 mikrodrgań na minutę. Zapewnia to doskonały komfort oraz bardzo dokładne golenie. Istotną zaletą jest także wyposażenie golarek w trójstopniowy system pracy: delikatny, zwykły oraz intensywny. Pozwala to na dostosowanie golenia do indywidualnych potrzeb mężczyzny. W urządzeniach wykorzystano także znany z Braun Series 5 ActiveLift, czyli opatentowany zespół tnących noży, które umieszczone są między foliami i wykonują w ciągu sekundy aż 130 ruchów. Dzięki temu płakso położone włosy zostają uniesione i ścięte. System ten posiada asymetryczny kształt, dlatego bez problemu usuwa owłosienie z trudno dostępnych miejsc, takich jak okolice szyi. W golarkach wykorzystano najbardziej zaawansowaną z folii Braun, czyli OptilFoil. Jest ona uwieńczeniem wieloletniego rozwoju folii golących marki Braun. Nowoczesna geometria z otworami pozwala wychwytywać nawet najmniejsze włosy oraz ścinać je tuż przy samej skórze. W rezultacie wymienionych wyżej argumentów golarka Braun Series 7 ma najlepszy system golący dostępny aktualnie na rynku. Urządzenie to nawet bardzo dobrze sobie radzi z dłuższymi włosami gdzie niższe serie już sobie nie radziły tak dobrze. Największym konkurentem aktualnie dla tego urządzenia jest Philips SensoTouch 3D, który jest nowszym urządzeniem ale według wielu opinii system golący w braunie jest dalej niewiele lepszy.

Braun Series 7 posiadający Clean & Renew

Na szczególną uwagę zasługuje również system Clean & Renew, który zastosowany został w modelach 790cc oraz 760cc Jest to unikalna baza zawierająca roztwór alkoholowy, co umożliwia czyszczenie urządzenia, usuwanie zarazków, ładowanie, smarowanie oraz suszenie. Można zatem zauważyć iż znany z Braun Series 5 czterostopniowy system zostały rozwinięty. Należy zaznaczyć, iż stosowany przez firmę Braun roztwór usuwa aż 99,999% zarazków oraz bakterii, które gromadzą się na golarce. W rezultacie takie czyszczenie jest dziesięciokrotnie bardziej higieniczne od zwykłego pukania urządzenia pod bieżącą wodą. Clean & Renew zapewnia lepsze rezultaty niż na przykład znany z Philips Sensotouch 3D program Jet Clean. Istnieją trzy możliwe do wyboru programy: ekonomiczny, zwykły oraz intensywny. Zastosowany tutaj wkład czyszczący powinien być wymieniany mniej więcej co trzy miesiące, co pozwala zachować golarkę w doskonałym stanie. Zdaniem wielu użytkowników system sprawdza się wyśmienicie uważają oni że posiadanie tego systemy przez to Braun Series 7 jest bardzo dużym plusem nawet niektórzy są zdania iż od teraz będą wybierać golarkę z dobrymi systemami czyszczącymi.

Dodatkowe cechy golarki Brauna z serii 7

Szczelna obudowa golarek pozwala na wykorzystywanie ich pod prysznicem, jak również na mycie pod wodą. Urządzenia wyposażone są w wytrzymały akumulator Li-on. Możliwe jest ładowanie ich zarówno bezprzewodowo, jak i sieciowo. Pełne naładowanie następuje po jednej godzinie, co pozwala na pięćdziesięciominutowe golenie. W celu jednego szybkiego golenia wystarczy pięć minut ładowania. Jest to zatem trochę krótszy czas niż w przypadku urządzeń z serii Philips Sensotouch 3d, które po godzinnym ładowaniu pozwalają na sześćdziesięciominutowe golenie. Golarki posiadają SmartPlug, który dostosowuje się automatycznie do napięcie od 100 do 240 V, dlatego bez problemu można ładować akumulator w trakcie zagranicznych podróży.

Golarki Braun Series 7 posiadają wiele przydatnych funkcji dodatkowych. Jedna z nich jest precyzyjny trymer do brody, który po wysunięciu umożliwia przycięcie baków, wąsów oraz brody. Istotną rolę odgrywa również zaawansowany wyświetlacz, który dokładnie określa stan naładowania akumulatora, a w przypadku modelu 790cc także poziom zabrudzeń. Dodatkową zaletą golarek jest także ich atrakcyjny wygląd. Wysoka jakość została bowiem połączona ze słynnym dla tej marki wzornictwem. Urządzenie pracuje cicho, dzięki czemu golenie jest jeszcze bardziej przyjemne.

Użytkownicy uważają że golarka ta jest bezkonkurencyjna

Seria została bardzo dobrze oceniona przez użytkowników. Panowie zwracają szczególną uwagę na wysoki komfort oraz bezproblemowe usuwanie włosów z trudno dostępnych miejsc. Duże znaczenie ma również bezpieczeństwo. Urządzenie doskonale sprawdza się bowiem także w przypadku mężczyzn, którzy dopiero zaczynają korzystanie z golarek elektrycznych. Użytkownicy docenili też to, iż z powodu systemu Clean & Renew urządzenie łatwo jest utrzymać w czystości. Golarka zyskała jeszcze lepszą ocenę niż poprzednia seria Braun, jaka zdobyła wielu zwolenników. Wadą praktycznie jedyną wymienianą jest jednak wyższa cena. W przypadku urządzeń pochodzących z serii 5 cena wynosi bowiem kilkaset złotych, podczas gdy za golarkę Series 7 trzeba zapłacić zdecydowanie więcej. Koszt zakupu jest zatem wyższy także od golarek Philips Sensotouch 3d, jakie można nabyć za cenę niższą niż Braun series 7. Doskonałe opinie wskazują jednak na to, iż golarka zasługuje na swoją cenę.

Jakość goleniawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Wyglądwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Cenawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ocena użytkownikówwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com

Golarka nadal bezkonkurencyjna

Braun Series 7 to urządzenia, które posiadają najbardziej innowacyjne funkcje zawarte w golarkach elektrycznych. Od czasu premiery jest to najlepsza maszynka do golenia elektryczna dostępna w sprzedaży. Nawet najnowsza seria Philipsa nie dała rady pobić Series 7. W przypadku marki Braun serię tę można uznać jak na razie za także bezkonkurencyjną. Urządzenia te także przewyższają jakością wszystkie propozycje innych firm. Bez wątpienia można polecić tę serię nawet najbardziej wymagającym mężczyznom. Jednak ze względu na wygodę i bezpieczeństwo, golarki te bardzo dobrze sprawdzają się również w przypadku początkujących użytkowników.

 

Rate this post