Dobra golarka to jeden z przyrządów, które powinny znajdować się w łazience każdego mężczyzny. Po przyjrzeniu się ofertom poszczególnych firm można zauważyć, iż aktualnie panowie mają zapewniony szeroki wybór golarek, pośród których nie trudno jest wskazać zarówno lepsze, jak i gorsze urządzenia. Do tych pierwszych bez wątpienia należy zaliczyć produkt Philips AT890.

Możliwość golenia pod prysznicem

Golenie pod prysznicem golarką Philips AT890Ta nowoczesna golarka umożliwia usuwanie zarostu zarówno na sucho, jak i na mokro. W tym pierwszym przypadku zalecane jest użycie pianki lub żelu, celem zapewnienia sobie jeszcze większego komfortu. Zastosowany w tej golarce system QuickRinse sprawia, iż można bez żadnych obaw korzystać z niej pod prysznicem, a także myć ją pod bieżącą wodą, bez ryzyka uszkodzenia wrażliwych elementów urządzenia. Istotną zaletą Philips AT890 jest również długa wytrzymałość akumulatora. Po godzinnym naładowaniu możliwe jest bowiem pięćdziesięciominutowe używanie, co jest wystarczające na siedemnaście cykli golenia. Czas jest zatem dłuższy niż w przypadku golarek z serii Philips AquaTouch750. W celu jednorazowego golenia wystarczy natomiast krótkie, trzyminutowe ładowanie. Wykorzystano tutaj bardzo dobrą baterię Li-on, znaną z poprzednich modeli golarek Philips PowerTouch.

Golarka Philips AT890

Systemy tnące

W urządzeniu tym zastosowano jak zwykle, doskonalony od dłuższego czasu system rotacyjny. Golarka została opracowana w taki sposób, aby umożliwić dokładne usunięcie owłosienia, niezależnie od jego długości oraz kształtu twarzy mężczyzny. Wykorzystane przez producentów ostrza DualPrecision pozwalają na szybkie usunięcie zarówno dłuższych, jak i krótszych włosów. Zaokrąglenie głowic sprawia, że golarka doskonale dostosowuje się do kształtu twarzy, pozwalając na dokładnie usunięcie owłosienia bez ryzyka uszkodzenia skóry. Duże znaczenie ma również technologia Super Lift&Cut, która podnosi włoski do góry, co pozwala golić je tuż przy skórze, zapewniając tym samym niezłą gładkość. Urządzenie Philipsa gwarantuje najbardziej dokładne golenie spośród dotychczasowych golarek Philips AquaTouch. Wysuwany trymer sprawia, że urządzenie idealnie nadaje się także do przycinania wąsów oraz bokobrodów. W celu zachowania maksymalnej sprawności golarki, zalecane jest dokonywanie co dwa lata wymiany głowicy HQ8. Koszt jej zakupu to od 130 do 200 złotych.

Pozostałe cechy golarki Philips AT890

Komfort podczas golenia zapewnia także funkcjonalny wyświetlacz z wskaźnikiem LED. Użytkownik jest informowany o aktualnym poziomie naładowania akumulatora, a zatem jest przygotowany na to, kiedy konieczne będzie podłączenie go do zasilania. Co bardzo ważne, na wyświetlaczu znajduje się także wskaźnik wymiany głowic golących. Golarka wyposażona została w wygodny, antypoślizgowy uchwyt, za sprawą którego używanie jej jest proste i bezpieczne, także pod prysznicem. Nasadka zabezpieczająca oraz szczoteczka do czyszczenia sprawiają, że można w łatwy sposób zadbać o higienę. Golarka pracuje bardzo cicho, dzięki czemu korzystanie z niego jest znacznie przyjemniejsze, niż w przypadku głośnych urządzeń. Golarki Philips AT890 można polecić również tym mężczyznom, dla których ważne są walory estetyczne. Podobnie jak i inne propozycje tej firmy, urządzenie bardzo dobrze się prezentuje, ze względu na elegancką obudowę. Połączenie funkcjonalności z ładnym wyglądem sprawia, że taka golarka to doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny. Urządzenie jest dosyć lekkie ponieważ waży 156 gram. Warto zauważyć, że firma Philips dba o środowisko naturalne, dlatego podczas tworzenia golarki postawiono na ekologiczne procesy produkcji. Opakowania urządzenia Philips AT890 składają się w 82% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Opinie użytkowników

Łatwe czyszczenie golarki Philips AT890Jest to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych golarek elektrycznych dostępnych aktualnie na rynku. Warto zwrócić uwagę na opinie użytkowników golarki AquaTouch890. Panowie, którzy zdecydowali się na ich zakup są w większości przypadków zadowoleni ze swojego wyboru. Golarki uzyskały jeszcze wyższą ocenę niż poprzednie serie, z których zadowolonych była bardzo duża rzesza użytkowników. Mężczyźni zwracają uwagę na dokładność golenia, dzięki której ich skóra jest gładka i miła w dotyku. Jednocześnie przyznają, iż urządzenie jest wygodne w użyciu i bezpieczne, ponieważ nie powoduje powstawania podrażnień i zacięć na skórze. Pozytywną opinię zyskały też funkcjonalny wyświetlacz oraz brak problemów z czyszczeniem golarki. Wymienianymi wadami natomiast są wysoka cena oraz brak instrukcji w języku polskim.

Jakość goleniawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Wyglądwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Cenawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ocena użytkownikówwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com

Za golarkę AuqaTouch890 trzeba zapłacić od 310 do 380 złotych. Jest to zatem wyższa kwota niż w przypadku serii AuqaTouch750, której cena wynosi obecnie o niemal 100 złotych mniej. Porównanie danych technicznych oraz opinii użytkowników wskazuje jednak na to, iż wybór serii 890 jest korzystniejszym rozwiązaniem.

Dobra, funkcjonalna golarka od markowego producenta

Golarki Philips AT890 to bardzo dobra propozycja dla każdego mężczyzny. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, iż urządzenia z tej serii spełniają oczekiwania doświadczonych użytkowników. Wygoda i bezpieczeństwo powodują natomiast, że bez problemów mogą golić się nimi również ci panowie, którzy dopiero rozpoczynają korzystanie z golarek elektrycznych. Osoby, które zdecydowały się na zakup tego urządzenia, powinny poświęcić chwilę na porównania cen golarki w różnych sklepach co można zrobić m.in tutaj (porównywarka ceneo.pl). Można bowiem zaobserwować pewne rozbieżności pomiędzy wyznaczonymi przez poszczególnych sprzedawców stawkami.

Rate this post