Edwin Jagger to brytyjska firma założona w 1998 roku, która zajmuje się produkcją ekskluzywnych akcesoriów do golenia dla mężczyzn. Produkty tej marki oznaczone są symbolem Handmade, co oznacza, iż są one wytarzane ręcznie. Ważne miejsce w ofercie tej firmy zajmują maszynki na żyletki, które są znane i cenione na całym świecie. Liczba propozycji jest bardzo duża, dlatego zapoznanie się z nimi warto polecić każdemu mężczyźnie.

Ekskluzywne maszynki na żyletki

Maszynki marki Edwin Jagger cieszą cię ogromnym zainteresowaniem mężczyzn z wielu krajów. Wszystkie modele łączy to, iż zostały wykonane ręcznie z wysokiej jakości materiałów. W rezultacie są to produkty bardzo solidne, a zarazem eleganckie. Obszerność i zróżnicowanie tej oferty bez wątpienia stanowi jej istotną zaletę. Pośród wielu propozycji nie brakuje maszynek, które doskonale sprawdzają się w przypadku początkujących użytkowników. Mężczyźni zwracają uwagę na to, że korzystanie z nich jest wygodne i bezpieczne, dlatego nie trzeba obawiać się zacięć oraz podrażnień skóry. Firma oferuje też wiele wspaniałych modeli dla wymagających panów. Można im polecić przede wszystkim serię Chatsworth, jaka zyskała już opinię jako urządzenie sprawujące się wyśmienicie w goleniu na mokro. To doskonałe połączenie wysokiej jakości produktów ze światowej klasy wzornictwem. Idealnie nadaje się jako prezent dla mężczyzny. Dostępność produktów w różnych cenach sprawia, że na zakup maszynki tej marki może pozwolić sobie każdy zainteresowany. Należy zaznaczyć, iż wraz z wybraną przez siebie maszynką można nabyć także przydatne akcesoria tej marki, dzięki którym golenie się będzie jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Maszynka na żyletki wywodząca się ze stajni Edwin Jagger to produkt, za który trzeba zapłacić w granicach od stu do kilkuset złotych.

Maszynka na Zyletki Edwin Jagger DE86BLDE86BL to jeden z najtańszych obecnie modeli. Trzyczęściowa maszynka uznawana jest za łagodną. Można w niej stosować żyletki wszystkich producentów. Gładki, okrągły uchwyt w kolorze czarnym wykonany został ze szlachetnej żywicy syntetycznej. Do maszynki dołączonych zostało bezpłatnie pięć sztuk żyletek „Derby”. Produkt ten zyskał pozytywną opinię użytkowników, ze względu na połączenie wysokiej jakości z niską ceną.

Maszynka do golenia Edwin Jagger DE89BL

Za tę samą kwotę można nabyć maszynkę DE89BL. Od poprzedniego modelu różni się ona tym, iż uchwyt wykonany został ze stopu metalu nierdzewnego i ma srebrny kolor. Klienci doceniają przede wszystkim łagodność maszynki.

Ręcznie robiona maszynka na żyletki Edwin Jagger DE89LBL

Kolejna propozycja to model DE89LBL. Podobnie jak i w przypadku poprzednich produktów, można tutaj stosować żyletki różnych producentów. Głowicą maszynki jest zamknięty grzebień. Okrągły, karbowany uchwyt wykonany jest ze stopu metalu nierdzewnego. Zdaniem użytkowników maszynka zapewnia wysoki komfort podczas golenia.

Kremowa Maszynka na żyletki Edwin Jagger DE87811BL
Następnym modelem godnym uwagi jest DE87811BL. Posiada on uchwyt w kolorze kości słoniowej, wykonany ze szlachetnej żywicy syntetycznej. Dzięki niemu ta łagodna, trzyczęściowa maszynka bardzo dobrze się prezentuje. Produkt sprzedawany jest w firmowym kartoniku z logo firmy. Podobnie jak i w przypadku innych propozycji dołączone zostały bezpłatnie żyletki Derby.

Maszynka Edwin Jagger DE89BA11BL

W cenie poniżej 150 złotych można również zakupić model DE89BA11BL. Uchwyt tej trzyczęściowej maszynki wykonany został ze stopu nierdzewnego metalu. Jest on srebrny, okrągły, karbowany we wzorek Barley. W rezultacie użytkownicy mają zapewnioną znakomitą przyczepność maszynki w trakcie golenia. Zdaniem korzystających z niej panów jest to bardzo dobry produkt, ze względu na bezpieczeństwo oraz dokładność golenia.

Ekskluzywny żyletkowiec Edwin Jagger DE89BA11GBL.

Na wydatek powyżej dwu stu złotych muszą natomiast przygotować się mężczyźni, którzy pragną zakupić maszynkę Edwin Jagger DE89BA11GBL. Jej głowica została pokryta 23 karatowym złotem, podobnie jak okrągły uchwyt, który wykonany jest z nierdzewnego stopu metalowego. Zastosowany tutaj wzorek Barley zapewnia bardzo dobrą przyczepność maszynki. Jest to zatem idealna propozycja dla panów, którzy cenią sobie połączenie komfortu użytkowania z elegancją. Dostępny w tej samej cenie model DE89811GBL różni się od poprzedniego tym, że posiada gładki uchwyt z ośmioma podłużnymi liniami.

Wyższa pólka marki Edwin Jagger to głównie Chatsworth

Maszynki na żyletki Chatsworth LHCSR

Kolejną grupą maszynek na żyletki tej firmy jest seria Chatsworth. Są to produkty wykonane z mosiądzu, chromowane oraz ręcznie polerowane. Te najwyższej klasy maszynki cechują się pięknym kształtem oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Jest to zasługa ręcznej produkcji oraz wykorzystania wyłącznie najlepszych materiałów. W tej serii znajdują się maszynki, które można nabyć za niewiele więcej niż pozłacany wyżej wymieniony model. Są to modele: IECSR, IVCSR oraz LHCSR. Wszystkie trzy są maszynkami trzyczęściowymi, zaliczanymi do grupy łagodnych. Można do nich stosować żyletki każdego producenta. Uchwyty wykonane zostały ze szlachetnej żywicy syntetycznej w różnych kolorach. W przypadku pierwszego modelu barwa uchwytu jest czarna, natomiast w następnych kremowa oraz brązowa. Ze względu na wysoką jakość maszynki te spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Maszynka Edwin Jagger Chatsworth CBASR

W serii Edwin Jagger Chatsworth dostępny jest także model CBASR, który jest jednym z najdroższych produkowanych przez firmę produktów. Posiada on uchwyt z chromowanego metalu, karbowany we wzór Barley. Urządzenie to umożliwia stosowanie ostrzy(wkładów) różnych producentów. Jest to maszynka łagodna, która składa się z trzech części, bardzo dobrze wyważona, którą golenie powinno sprawiać dużo przyjemności.

Najdrosza maszynka z firmy Edwin Jagger Chatsworth IECF

Najdroższą propozycją brytyjskiej firmy jest model IECF, który także pochodzi z serii Chatsworth. Jego cena wynosi blisko 500 złotych. Jest to elegancka maszynka, do której można stosować pięcioostrzowe wkłady wymienne marki Fusion Gilette. Czarny, błyszczący uchwyt wykonany został szlachetnej syntetycznej żywicy i posiada chromowane wykończenia metalowe. Produkt zapewnia doskonałą wygodę oraz bezpieczeństwo. Można go zakupić w pięknym prezentowym opakowaniu. Model ten uznawany jest za jedną z najlepszych maszynek na żyletki na świecie.

Maszynki Edwin Jagger są bardzo dobrym pomysłem na prezent

Firma Edwin Jagger umożliwia zakup swoich maszynek bardzo prosto przez Internet. Wiele z nich sprzedawanych jest w eleganckich opakowaniach, w których mogą zostać wręczone jako idealny prezent dla mężczyzny. Przed wyborem konkretnego modelu należy jednak zastanowić się nad tym, który spośród nich będzie najlepszy dla danego mężczyzny. Bez wątpienia warto wziąć pod uwagę między innymi wygląd maszynek, który jest oryginalny i może bardzo dobrze współgrać z wystrojem łazienki.

Rate this post