Niemiecka firma Braun to doświadczony producent małych urządzeń elektrycznych, które są obecnie znane niemal na całym świecie. Przyglądając się bliżej tej ofercie można dostrzec, że bardzo ważne miejsce wśród nich zajmują produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała. Wśród propozycji tego przedsiębiorstwa dostępne są między innymi golarki oraz trymery dla mężczyzn. W trakcie ich produkcji wykorzystywane są innowacyjne technologie, które sprawiają, że urządzenia zapewniają użytkownikom wygodę i bezpieczeństwo. Na szczególną uwagę zasługuje na przykład seria golarek Braun Cruzer.

Przedstawiciel urządzeń wielofunkcyjnych.

Wprowadzenie tych produktów miało na celu przede wszystkim zapewnienie użytkownikom jak najwyższego komfortu. Cechą łączącą wszystkie urządzenia wchodzące w skład tej serii jest wielofunkcyjność. Są to bowiem golarki, które można bez problemów wykorzystać również do innych celów. Przede wszystkim pozwalają one na stylizację zarostu, dzięki czemu można zapewnić sobie ładny i oryginalny wygląd, bez konieczności sięgania po inne urządzenia. Taka wielofunkcyjność jest możliwa ze względu na wykorzystane w trakcie produkcji nowoczesne technologie oraz przydatne dodatkowe nasadki. Seria Braun Cruzer zyskała bardzo dobrą ocenę wśród użytkowników. Wynika to przede wszystkim z faktu, że pozwala na zastąpienie jednym urządzeniem kilku innych, a jednocześnie wyróżnia się pod względem jakości. Dla osób korzystających z tych golarek oznacza to dużą wygodę, a zarazem oszczędność, ponieważ zakup jednego urządzenia jest znacznie mniejszym wydatkiem niż nabywanie kilku oddzielnych produktów. Warto zatem przekonać się, jakie golarki wchodzą w skład tej właśnie serii.

Braun Cruzer 6 Face do twarzy ?

Braun Cruzer 6 faceW celu bliższego przedstawienia urządzeń Cruzer dobrze byłoby dokonać ich podziału na trzy grupy, według przeznaczenia poszczególnych golarek. Do pierwszej z tych grup należy zaliczyć te produkty, które zostały przeznaczone do golenia twarzy. Łączą one w sobie funkcje golarki, trymera oraz urządzenia do stylizacji zarostu. Zostały wyposażone w szeroką głowicę, jaka bez wątpienia ułatwia golenie dużych powierzchni. Zastosowano w nich technologię SmartFoll, która wychwytuje włoski rosnące w różnych kierunkach, a tym samym pomaga w ich ścięciu. Jednocześnie golarka Braun Cruzer 6 Face została wyposażona w ruchomą nasadkę, które umożliwia przycięcie zarostu do jednej z czterech dostępnych długości. Możliwa jest zmiana długości bez zdejmowania nasadki, co zwiększa komfort golenia. Urządzenia te posiadają również funkcję modelowania zarostu. Zostały wyposażone w dwustronny trymer obrotowy, który z jednej strony jest szerszy, natomiast z drugiej węższy. Dodatkowo dostępna jest nasadka na wąską końcówkę, która pozwala na stylizację wąsów oraz baków. System Wet&dry sprawia, że golarki Braun Cruzer 6 mogą być stosowane pod prysznicem, a także myte pod bieżącą wodą. Podobnie jak i wszystkie pozostałe produkty wchodzące w skład tej serii, są to urządzenia zasilane akumulatorowo. Godzina ładowania pozwala na trzydziestominutową pracę. Zdaniem mężczyzn korzystających z tych golarek istotne jest przede wszystkim to, że dzięki nim można uzyskać idealny kształt zarostu bez konieczności zmieniania nasadek. Doceniona został również możliwość korzystania z golarek pod prysznicem, co według wielu mężczyzn jest najbardziej komfortowym rozwiązaniem.

Typ Cruzer 6 Body

Braun Cruzer 6 BodyKolejną grupą w tej serii są urządzenia przeznaczone do golenia ciała. W tym przypadku połączone zostały funkcje golarki oraz trymera. Elektryczny trymer pozwala na uzyskanie owłosienia o długości 8, 3 lub 0,6 milimetra, w zależności od preferencji użytkownika. Wykorzystana tutaj nasadka posiada mniejsze ząbki niż te, które znajdują się w większości urządzeń, co sprawia, że nie dochodzi do podrażnień skóry. Braun Cruzer 6 body umożliwia golenie na mokro, co zapewnia większy komfort. Istotną zaletą jest także to, że ostrza znajdują się blisko siebie, dzięki czemu można ograniczyć nacisk potrzebny do zgolenia owłosienia. Ma to dość duży wpływ na komfort golenia. Podobnie jak i golarki to twarzy Cruzer 6 face, urządzenia te zostały wyposażone w system Wet&dry, a zatem są wodoodporne. Zastosowany tutaj akumulator sprawia, że po pełnym naładowaniu możliwa jest pięćdziesięciominutowa praca, co pozwala na zgolenie owłosienia bez konieczności robienia przerw. W celu wykonania jednego, krótkiego golenia, wystarczy natomiast pięć minut ładowania akumulatora. Użytkownicy tych golarek zwrócili uwagę szczególnie na ich rozbudowane funkcje oraz możliwość zastosowania w różnych warunkach.

Odmiana Braun Cruzer 6 Beard&head

Braun Cruzer 6 Beard&HeadOstatnia grupa, która zaliczana jest do omawianej serii to golarki określane jeako Braun Cruzer 6 beard&head, a zatem urządzenia przystosowane do stylizacji zarostu oraz fryzury. Umożliwiają one przycinanie włosów na dwunastu długościach. Dołączone tutaj dwie nasadki pozwalają na uzyskanie zarostu i włosów o długości od 1 do 20 milimetrów. Zastosowano w nich funkcję blokady, jaka umożliwia szybką i łatwą zmianę długości cięcia. Braun Cruzer 6 beard&head posiada także bardzo ostry element tnący wykonany ze stali nierdzewnej, przy pomocy którego możliwe jest dokładne kształtowanie zarostu z nasadką lub bez niej. Precyzyjny trymer bez problemu dociera nawet w trudno dostępne miejsca, co ułatwia nadanie zarostowi oraz fryzurze idealnego kształtu. Trymer wykorzystuje podwójny system baterii, co gwarantuje dużą moc, a w rezultacie ułatwia przycięcie włosów na głowie oraz twardego zarostu. Dzięki systemowi Wet&dry z urządzeń można korzystać także pod prysznicem. Zastosowane tutaj akumulatory pozwalają na czterdziestominutową pracę po pełnym naładowaniu, które trwa godzinę. Podobnie jak i omówione wcześniej produkty, urządzenia te zyskały dużą popularność. Użytkownicy tych golarek zwracają uwagę przede wszystkim na łatwość użycia oraz możliwość uzyskania ciekawego zarostu lub fryzury. Z tego powodu Braun Cruzer 6 beard&head poleciliby w szczególności wszystkim tym osobom, którym zależy na czymś bardziej oryginalnym niż tradycyjne proste cięcie.

Ciekawa propozycja dla ciekawych ludzi

Seria Braun CruzerPrzedstawione tutaj urządzenia można zaliczyć do produktów w średniej kategorii cenowej. Golarki wchodzące w skład serii Braun Cruzer to bez wątpienia rozwiązanie bardzo nowoczesne oraz wygodne. Warto zauważyć, że zaproponowanie takich produktów było odważnym krokiem ze strony firmy Braun, ponieważ urządzenia wielofunkcyjne nierzadko uznawane są za mało skuteczne. W tym przypadku sytuacja wygląda jednak zupełnie inaczej. Zastosowane w tej serii rozwiązania sprawiły bowiem, że urządzenia zyskały bardzo dobrą ocenę wśród mężczyzn, którzy zdecydowali się na ich wypróbowanie. Wielofunkcyjność uznana została za istotną zaletę tych urządzeń, ponieważ oznacza wygodę oraz ograniczenie wydatków na zakup potrzebnych produktów. Najważniejsze jest jednak to, że idzie ona w parze z wysoką jakością, która dla większości osób ma zwykle największe znaczenie. Co więcej, urządzenia bardzo dobrze się prezentują i pracują bez niepotrzebnego hałasu. Można zatem stwierdzić, że seria Cruzer dobrze spełniła oczekiwania użytkowników, którzy czekali na solidne urządzenia wielofunkcyjne.

Rate this post