Istnieją partie ciała, na których owłosienie jest zdecydowanie niepożądane. Wśród takich miejsc bez wątpienia można wymienić nos. Niestety, wiele osób boryka się z problemem wyrastających z niego długich włosków, które powodują, że twarz wygląda niezbyt estetycznie. Nie wszyscy wiedzą, w jaki sposób najlepiej jest je usunąć W takich sytuacjach ważne jest zastosowanie odpowiednich metod, aby skutecznie, a zarazem bezboleśnie pozbyć się niechcianego owłosienia. Nie ulega wątpliwości, że bardzo dobrym urządzeniem jest w tym przypadku specjalny trymer do nosa.

Co to jest trymer do nosa ?

To specjalna golarka, z której korzysta aktualnie dość duża liczba osób. Działa ona na podobnej zasadzie co trymer do brody, jednak jest dużo mniejsza, dzięki czemu bez trudu mieści się w dziurce nosowej człowieka. Ze względu na długą i cienką końcówkę trudno pomylić taki trymer z innymi urządzeniami. Ma on ogromną przewagę nad pęsetami służącymi do wyrywania włosów, ponieważ jego użycie nie wiąże się z bólem oraz podrażnieniami śluzówki nosa. Golarka do nosa najczęściej zasilana jest bateryjnie. Wyjątek stanowią przede wszystkim trymery wielofunkcyjne, które mogą być zasilane akumulatorowo, sieciowo bądź sieciowo-akumulatorowo. Usuwanie włosków trymerem nie jest bolesne, ze względu na fakt, że nie dochodzi do wyrwania ich wraz z cebulkami, a jedynie do ucięcia. Warto zaznaczyć, że wybierane przez wiele osób wyrywanie włosków z nosa może zwiększyć podatność na infekcje, ponieważ włosy stanowią naturalną barierę ochronną. Z tego powodu większość specjalistów uważa, że lepiej kontrolować ich długość, zamiast decydować się na całkowite usuwanie włosków.

Czym się kierować przy zakupie golarki do nosa ?

Osoby planujące zakup golarki do nosa mają zapewniony bardzo duży wybór produktów. Aktualnie urządzenie te są bowiem produkowane przez sporą liczbę firm. Istotne jest zatem to, żeby wybrać spośród nich właściwy trymer do nosa. Powinien on być wygodny w użyciu, a jednocześnie wytrzymały, aby można było korzystać z niego przez długi czas oraz aby sam zabieg był szybki i prosty. Należy zwrócić szczególną uwagę na ostrza, ponieważ od ich jakości zależy to, czy urządzenie będzie dobrze radziło sobie z ucinaniem włosków. Słaba ostrość może spowodować brak efektów golenia lub urywanie wystających z nosa włosów. Element tnący stanowi zatem najważniejszy element golarki. Powinno się rozważyć także to, czy lepszym rozwiązaniem będzie trymer przeznaczony wyłącznie do nosa, czy też urządzenie wielofunkcyjne. Dostępne są bowiem golarki, które posiadają zamienne nasadki, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przy usuwaniu włosków z różnych partii ciała. Trymer do nosa pozwala także na przycięcie włosów wystających z uszu, a niekiedy nawet brwi. Większą wielofunkcyjność zapewniają urządzenia, które łączą w sobie funkcję golarki do nosa i trymera do brody. W tym przypadku najczęściej jednak producenci skupiają się na zaroście, dlatego niekiedy nasadka do usuwania włosków z nosa okazuje się mniej funkcjonalna od typowych golarek do tej partii ciała. Z drugiej strony nie jest to stała zasada, dlatego zakup trymera posiadającego różne nasadki nie musi być złym pomysłem. Niektórzy decydują się na urządzenie wielofunkcyjne ze względu na chęć ograniczenia wydatków. Warto jednak zauważyć, że zakup naprawdę dobrego trymera do różnych części ciała może okazać się porównywalnym wydatkiem do tego, jaki wiąże się z nabyciem oddzielnych urządzeń. Poza wielkością i kształtem trymer do nosa różni się od golarki do brody również tym, że zazwyczaj nie umożliwia regulacji długości owłosienia. Jest to w pełni zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, że w przypadku tej części ciała najważniejsze jest takie ścięcie włosów, aby były one niewidoczne. Golarka do nosa może być wyposażona także w inne dodatki, które same nie służą do usuwania włosków, ale zwiększają wygodę golenia. Wbrew pozorom wybór dobrego trymera do nosa nie jest prostym zadaniem, ponieważ należy wziąć pod uwagę różne jego cechy. Poszczególne modele golarek do nosa różnią się między sobą nie tylko wyglądem i wielkością, ale także innymi szczegółami, które w rzeczywistości mają ważny wpływ na komfort użytkownika. Są to na przykład rodzaj ostrzy, wymiary urządzenia, uchwyt lub posiadane przez trymer funkcje dodatkowe. W trakcie wybierania urządzenia dobrze byłoby wziąć pod uwagę wszystkie istotne kwestie. Jak wiadomo, podjęcie właściwej decyzji jest znacznie prostsze, jeżeli wcześniej sprawdzi się opinie tych ludzi, którzy już wypróbowali poszczególne produkty. Znalezienie takich opinii nie jest trudnym zadaniem. Warto zatem zwrócić uwagę na te trymery, które cieszą się szczególną popularnością.

Popularne urządzenia

Trymer do nosa Zelmer 39z016Jedną z golarek, które zyskały dobrą ocenę użytkowników, wymienić można Zelmer 39Z016. To trymer do nosa i uszu, który można wykorzystywać także do brwi oraz baków. Możliwe jest używanie go zarówno na sucho, jak i na mokro, co umożliwia usuwanie włosków na przykład pod prysznicem. Proponowana przez Zelmer golarka do nosa została wykonana ze stali szlachetnej, co gwarantuje jej długą wytrzymałość, a przede wszystkim odporność na rdzewienie. Jedną z głównych zalet tego modelu jest specjalne światełko, które ułatwia dokładne usunięcie wszystkich niechcianych włosków. Dzięki niemu można golić się także w słabo oświetlonych pomieszczeniach. Producent zapewnia dodatkowe wyposażenie, takie jak szczoteczka do czyszczenia oraz podstawka ułatwiająca przechowywanie urządzenia. Użytkownicy cenią sobie ten trymer ze względu na wysoką jakość wykonania, łatwe i precyzyjne golenie oraz przystępną cenę. Stanowi on dobrą propozycję również dla tych osób, które dopiera zaczynają korzystać z tego typu urządzeń i pragną zapewnić sobie wysoki komfort.

Jakośćwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Cenawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ocena użytkownikówwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com

Trymer Adler Ad 2907Poszukując modelu wielofunkcyjnego warto poświęcić szczególną uwagę trymerowi AD 2907 marki Adler. Jest to bardzo precyzyjna golarka do nosa, która charakteryzuje się między innymi eleganckim wyglądem. Posiada aż cztery końcówki, co umożliwia usuwanie włosków z nosa i uszu, a także wyrównywanie brody i wąsów. Wykorzystuje się do niego pojedynczą baterię AA. W wyposażeniu dodatkowym znalazły się nasadka zabezpieczająca, olej oraz szczoteczka do czyszczenia, która ułatwia zachowanie higieny. Dołączona została również specjalna podstawka, w której można umieścić wszystkie elementy. Adler AD 2907 to trymer do nosa, którego jedną z zalet jest bardzo niska cena. Zdaniem użytkowników jest to urządzenie łatwe w użyciu, precyzyjne, a jednocześnie lekkie. Można zatem stwierdzić, że stanowi dobrą propozycję dla osób poszukujących solidnego trymera wielofunkcyjnego w bardzo niskiej cenie.

Jakośćwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Cenawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ocena użytkownikówwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com

trzmer do nosa Braun EN 10Wśród popularnych trymerów nie mogło zabraknąć propozycji znanej niemieckiej firmy Braun. EN 10 z serii Exact to golarka do nosa, która wyróżnia się eleganckim wyglądem. Ergonomiczny kształt ułatwia usunięcie całości niechcianego owłosienia zarówno z nosa, jak i z uszu. Doskonale działające obrotowe ostrza szybko ucinają włoski, bez szarpania oraz związanego z tym niepotrzebnego bólu. Co bardzo ważne, jest to trymer do nosa, który łatwo zachować w czystości, ponieważ ze względu na wodoodporną obudowę można myć go pod bieżącą wodą. Osoby korzystające z tej golarki zwracają uwagę przede wszystkim na fakt, że usuwanie rosnących w nosie włosków jest łatwe i bezbolesne, natomiast sam trymer jest poręczny i elegancki. Dodatkową zaletą jest przystępna cena urządzenia, która zachęca wiele osób do wyboru tego właśnie modelu.

Jakośćwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Cenawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ocena użytkownikówwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com

Trzmer do nosa i uszu Philips NT9130/16Na szczególną uwagę zasługuje również Philips NT9130/16, czyli propozycja znanego holenderskiego producenta urządzeń do golenia i depilacji. Jest to precyzyjny trymer do nosa, uszu oraz brwi. Posiada bardzo ostry system tnący, jaki zapobiega szarpaniu włosków w trakcie golenia, na który narzekają użytkownicy niektórych golarek. Jedną z najważniejszych zalet tego urządzenia jest jego kształt. Dzięki odpowiedniemu kontowi nachylenia trymer bez problemu dopasowuje się do trudno dostępnych miejsc. Istotną rolę odgrywa także system cylindrycznych osłon, który zapewnia ochronę skóry przez zadrapaniami i zacięciami. Ta golarka do nosa została wyposażona w wygodny uchwyt z miękkiej gumy, który gwarantuje całkowitą kontrolę nad trymerem do nosa, nawet wówczas, kiedy jest on mokry. Podobnie jak inne tego typu golarki, zasilana jest bateryjnie. Wykorzystana tutaj wodoszczelna obudowa pozwala na mycie urządzenia w wodzie. Produkt sprzedawany jest wraz ze szczoteczką do czyszczenia oraz eleganckim etui, które ułatwia przechowywanie golarki oraz akcesoriów. Użytkownicy trymera Philips zwracają uwagę przede wszystkim na jego poręczność, estetyczny wygląd oraz cichą pracę. Jest to jedno z droższych tego typu urządzeń, jednak warto zaznaczyć, że jego zakup nie oznacza bardzo dużego wydatku. Trymery nie są bowiem produktami, które można uznać za naprawdę drogie.

Jakośćwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Cenawww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Ocena użytkownikówwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com

Trymery do nosa to nowoczesna moda która się jednak często przydaje

Golarka do nosa to jedno spośród tych urządzeń, które bez wątpienia warto posiadać oraz wykorzystywać. Wystające z nosa lub ucha włoski prezentują się bowiem bardzo nieestetycznie, natomiast użycie trymera jest najlepszym sposobem na ich usunięcie. Wybierając taką golarkę należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jej jakość, natomiast dopiero późnej na wielofunkcyjność, ponieważ w ten sposób można zapewnić sobie największą wygodę. W sprzedaży dostępne są bardzo dobre trymery, które można wykorzystać do golenia nosa oraz innych partii ciała, jednak na znalezienie takiego urządzenia trzeba poświęcić trochę czasu. Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie dotyczące tego, która golarka do nosa jest najlepsza. Bez wątpienia taki trymer powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb konkretnego użytkownika. W podjęciu właściwej decyzji prawdopodobnie pomogą opinie tych osób, które już wypróbowały niektóre z dostępnych w sklepach golarek. Duża liczba dostępnych teraz propozycji z pewnością sprawi, że każdy człowiek znajdzie trymer do nosa idealny dla siebie, który będzie spełniać wszystkie jego oczekiwania.

 

Rate this post