Wszystkie trymery marki Philips zostały zaprojektowane z troską o każdy szczegół. Wykorzystują zaawansowane technologie, aby zarost był idealny. Najnowsze trymery Philips wyposażone są w laser, pozwalający uzyskać idealnie proste linie. Philips oferuje dobrą, wszechstronną ofertę. Ostrza trymerów wykonane są ze stali i są w 100% wodoodporne. Te ostrza są też idealne do szybkiego czyszczenia. Co więcej, dwustronny trymer ułatwia golenie nawet trudno dostępnych obszarów.

Trymery Philips są to zdecydowanie produkty z najwyższej półki

Wszystkie trymery marki Philips charakteryzują się doskonałą jakością. Są chętnie wybierane przez mężczyzn na całym świecie. Wykorzystują najnowsze technologie, aby umożliwić dokładne golenie. Ostrza wyginają się w różnych kierunkach, podczas gdy technologia Aquatec sprawia, że łatwo można golić zarost na mokro lub na sucho. Trymery Philips są odpowiednie do każdego rodzaju skóry. Zapewniają komfortowe golenie, nawet w przypadku wrażliwej skóry. Specjalne komfortowe pierścienie pozwalają trymerowi sunąć z łatwością po skórze, aby zmniejszyć tarcie. Z kolei precyzyjne ostrza delikatnie golą zarost. Wspomniane wcześniej pierścienie mają unikalną powłokę Microbead, która pozwala zmniejszyć tarcie nawet o 85%. Technologia ta zapewnia golarce sunięcie bez wysiłku po skórze, zapewniając sprawne i wygodne golenie. Każda golarka posiada też ergonomiczny uchwyt. Dzięki technologii DynamicFlex trymer porusza się swobodnie w 5 kierunkach, aby wygodnie dopasować się do każdego kształtu twarzy i szyi. Golarka może w ten sposób łatwo i szybko złapać każdy włos, nawet w trudno dostępnych miejscach. Z kolei delikatne, precyzyjne ostrza wygodnie kierują włosy do najbardziej optymalnej pozycji cięcia, zmniejszając podrażnienia spowodowane przez szarpanie i ciągnięcie. Ponadto ostrza golarki unoszą włosy znajdujące się poniżej poziomu skóry i delikatnie je tną.

Trymer Philips posiada nieposzlakowaną opinię

Philips seria Click and stylePierwsze wrażenie jest kluczowe. Golenie włosów na twarzy jest dziś jednym z najważniejszych aspektów. Obecnie mężczyźni mają wiele opcji urządzeń do golenia. Trymery Philips są jednymi z najlepszych rozwiązań. Ich maszynki mają tendencję do podnoszenia włosów do góry, zanim je zgolą. Dzięki temu nie trzeba będzie kilka razy poprawiać, aby osiągnąć gładką skórę. W ten sposób golenie będzie trwało tylko kilka minut. To wielka oszczędność czasu, która jest szczególnie przydatna, gdy jesteś już spóźniony na ważne spotkanie. Trymery marki Philips mogą być używane zarówno na mokrej, jak i suchej skórze, z pianką lub bez. W ten sposób możesz szybko się ogolić, bez względu na to, gdzie w tej chwili jesteś. Ponadto trymery Philips zapewniają lepsze i łagodniejsze golenie. Zaletą golarek elektrycznych jest możliwość dokładnego golenia i zachowania idealnych linii. Wyróżniają się przede wszystkim dużą precyzją. Trymery zapewniają dokładne golenie, bez stosowania jednocześnie niepotrzebnego nacisku na skórę. Odnosi się to również do bardziej skomplikowanych konturów twarzy i szyi. Co najważniejsze, oznacza to zmniejsza ryzyko skaleczeń. Takie trymery nadają się idealnie również do skóry wrażliwej. Dzięki temu zyskujesz dużą pewność siebie i z łatwością poradzisz sobie z każdym zadaniem. Producent oferuje bardzo dobrą cenę w stosunku do proponowanej jakości. Golarka spełnia wszystkie oczekiwania klienta. Jest solidnie wykonana i niezawodna. Akumulator zapewnia długi czas pracy. Golarka marki Philips wyróżnia się też doskonałym wyglądem. Jest też cicha i szybko się ładuje.

Przegląd trymerów Philips

Philips oferuje dwie kolekcje wspaniałych golarek z trymerami: „AquaTouch” i „Click and Style”. Kolekcja „Click and Style” zapewnia idealne golenie, strzyżenie i stylizowanie już od pierwszego użycia. To wspaniałe narzędzie w stylu „2 w 1”. Po 10 godzinach ładowania zapewnia 30 minutowe bezprzewodowe korzystanie. Główka golarki zapewnia wygodne golenie. Umożliwia łatwe i precyzyjne golenie. Zapewnia też idealnie proste linie brody. Smukła konstrukcja golarki pozwala na łatwe golenie nawet najtrudniej dostępnych obszarów twarzy.

Dzięki obrotowym ostrzom pozwala na łatwe i gładkie golenie bez skaleczeń.

Producent zapewnia dwuletnią gwarancję. Golarkę można z łatwością dopasować do dowolnego napięcia. Ostrza trymera nie muszą być naoliwione, wystarczy je wymienić po prostu po dwóch latach. Golarka z łatwością dopasowuje się do każdego kształtu twarzy. Do przydatnych akcesoriów, które oferuje producent możemy z pewnością zaliczyć: szczoteczkę do czyszczenia, kapturek ochronny oraz grzebień umożliwiający przycinanie z dokładnością do 1 mm. Jeśli zaś chodzi o wykończenie, na uwagę zasługuje na pewno chromowany na wysoki połysk pierścień oraz antypoślizgowy uchwyt.

Z kolei kolekcja „AquaTouch” zapewnia najlepszą ochronę skóry. Pierwszym i najważniejszym problemem podczas golenia jest bowiem właściwa ochrona skóry. Okrągła główka trymera została zaprojektowana tak, aby zapewnić Ci odpowiednią ochronę. Taka główka zapewnia delikatne i dokładne strzyżenie włosów i jednocześnie zapobiega nakłuciom, oparzeniom i skaleczeniom. Takie trymery zapewniają również wygodne golenie zarówno na sucho, jak i na mokro. Uchwyt jest całkowicie wodoodporny i doskonale nadaje się także do stosowania pod prysznicem. Umożliwia też szybkie, a jednocześnie dokładne golenie. Golarka posiada wygodne ostrza ComfortCut. Ma zaokrągloną główkę, która może poruszać się w pięciu różnych kierunkach. Dzięki niezależnym ruchom zapewnia bliski kontakt ze skórą, co prowadzi do jeszcze bardziej efektywnego, dokładnego golenia.

Takie ostrza są szczególnie przydatne, podczas golenia wzdłuż konturów twarzy i wrażliwych obszarów skóry, takich jak szyja i szczęka.

Takie trymery marki Philips zapewniają również precyzyjne przycinanie. Ostre ostrza pozwalają na perfekcyjnie przycięte baczki. Dzięki „AquaTouch” możemy zachować swój własny styl i kształt swoich baczków – za pomocą jednego kliknięcia! Taka golarka musi być zawsze gotowa do pracy! Jest to możliwe dzięki energooszczędnej i trwałej NiMH. Wystarczy naładować „AquaTouch” przez 8 godzin, a będziesz miał ponad 30 minut bezprzewodowego, efektywnego golenia. Posiada też niezwykle przydatny wskaźnik ładowania. Więc jeśli szukasz płynnego, dokładnego golenia, które będzie również szybkie, łatwe i bezpieczne, to taka golarka jest właśnie dla Ciebie.

Trymer Philips bt9290/32 urządzenie premium

Trymer Philips Trymer philips BT 9290/32 zapewnia doskonałą kontrolę nad konturami, dzięki ekskluzywnej technologii laserowej. Pozwala ona na tworzenie precyzyjnego i symetrycznego stylu. Z pewnością będziesz jej wkrótce całkowicie ufał. Do jego najważniejszych zalet można na pewno zaliczyć: ustawienie precyzyjne – 0,2 mm, po tylko jednej godzinie ładowania możemy korzystać bezprzewodowo aż przez 60 minut, dwustronny trymer wykonany w całości z metalu oraz przewodnik laserowy. Dzięki unikalnemu przewodnikowi laserowi możemy uzyskać precyzyjne i symetryczne strzyżenie. Wyjątkowy system prowadzenia lasera przewiduje ostrą linię światła, wstępnie wyrównującą Twój styl przed wykończeniem. W ten sposób będziesz mógł podkreślić równo przycięte włosy za każdym razem. Będziesz mógł też z łatwością wybrać ustawienie prędkości. Aby wybrać preferowaną długość trymowania, wystarczy obrócić pokrętło zoomu na uchwycie, aż zostanie wyświetlona długość, jaką chcesz. Twoja wybrana długość jest teraz „zablokowana”, aby trymowanie było naprawdę precyzyjne. Ważną cechą, która wyróżnia ten trymer jest również jego dwustronność: 32 mm i 15 mm dla uzyskania doskonałych szczegółów. Przyjazne dla skóry ostrza, o wysokiej wydajności, zapewniają doskonałe wykończenie. Szczegółowy grzebień pozwala na wysoką precyzję i doskonałą kontrolę nad trymowaniem Twojej brody. Z kolei wyświetlacz LED wskazuje wybrane ustawienie prędkości. Natomiast ustawienie 0,4 mm daje efekt 3-dniowe zarostu każdego dnia. Trymer objęty jest dwuletnią gwarancją, dostosuje się do dowolnego napięcia i nie potrzebne jest naoliwianie ostrzy. Wyświetlacz LED pokazuje też poziom naładowania baterii. Produkt ten jest przyjazny środowisku.

Trymery Philips BT 7085/15 fajny trymer z dobrymi opiniami

Trymer Philips BT 7085/15 Ten potężny trymer Philips BT 7085/15 do zarostu i brody zapewnia doskonałą wydajność strzyżenia. Agregat grzebienia został specjalnie zaprojektowany tak, aby stworzyć idealny zarost, taki jaki chcesz. Zintegrowany system próżniowy z pewnością zapewni wspaniałe strzyżenie. Producent oferuje najlepszą wydajność, dzięki której będziesz czuł się świetnie. Kontur po grzebieniu zapewnia niezwykle precyzyjne strzyżenie, a nawet przycięcie. Agregat grzebienia przeznaczony jest do bardziej precyzyjnego wykończenia. Zapewnia maksymalną łatwość użycia. Ten trymer wyróżnia się też wyświetlaczem wielofunkcyjnym i blokadą podróżną. Producent oferuje 2-letnią gwarancję. Trymer z pewnością dostosuje się do każdego napięcia. Dzięki niemu będziesz na pewno wyglądał dokładnie, jak chcesz. Cechą charakterystyczną jest 18 zabezpieczonych ustawień długości od 1 mm do 18 mm. Ten trymer zapewnia optymalną moc. Zastosowano tu mocną baterię litowo-jonową dla optymalnego wykorzystania mocy. Z kolei przycisk Turbo Power Boost zwiększa cięcie i prędkość wentylatora. Używając Philips trymera przewodowego i bezprzewodowego możesz naładować akumulator do maksimum mocy, zapewniając sobie jednocześnie swobodę. Oferowane są następujące rodzaje strzyżenia: krótka broda, baki oraz długa broda.

Philips QT4015/16 bardzo popularny trymer do zarostu

Trymery Philips Trymer Philips QT 4015/16 zapewnia łatwy wybór i zablokowanie w ustawieniach długości 0,5 mm do 10 mm. Precyzja wynosi w tym przypadku 0,5 mm. Producent oferuje doskonałą wydajność cięcia dzięki ostrzom powlekanym tytanem. Przyjazne dla skóry zaokrąglone końcówki zapewniają natomiast sprawny kontakt ze skórą. Ten trymer wyróżnia się też łatwością użycia. Przede wszystkim ergonomiczna konstrukcja zapewnia łatwiejszą obsługę. Po jednej godzinie ładowania możesz z niego korzystać aż 60 minut. Światło wskazuje na stan baterii (niskie/pełne/ładowanie). W zestawie znajdziemy też podróżny pokrowiec ochronny, w którym możemy przechowywać nasz trymer. Odczepiana głowica zapewnia natomiast doskonałe czyszczenie. Producent oferuje dwuletnią gwarancję. Czarny, elegancki trymer z łatwością dostosowuje się do każdego napięcia, a ostrza nie potrzebują oliwienia. Szerokość ostrza wynosi 32 mm, długość włosów po strzyżeniu – 0,4-10 mm, zaś liczba pozycji regulowania długości wynosi 2.

Philips Qt4000/15 fajne urządzenie za rozsądną cenę

trymer philips seria 3000 QT 4000/15Trymer Philips Qt4000/15 oferuje precyzyjne strzyżenie do 1 mm. Użytkownik może łatwo wybierać i blokować ustawienia długości od 1 do 10 mm. Przyjazne dla skóry zaokrąglone końcówki umożliwiają sprawny kontakt z naszą skórą. Z kolei ergonomiczna konstrukcja pozwala na łatwiejszą obsługę. Po 10 godzinach ładowania możemy z niego korzystać bezprzewodowo aż przez 45 minut. Z kolei światło na adapterze sygnalizuje, kiedy bateria jest ładowana. Tak jak w przypadku poprzedników, producent oferuje 2-letnią gwarancję, dopasowania do każdego napięcia i brak konieczności oliwienia ostrzy trymera. Odczepiana głowica umożliwia natomiast stosunkowo łatwe czyszczenie. Szerokość ostrza wynosi 32 mm, a liczba ustawień długości to 10. Zastosowano tu agregat grzebienia. Ostrza zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Trymer został wyposażony w baterię AAA NiMH. Łatwo jest go czyścić, dzięki zmywalnym załącznikom. Urządzenie posiada niezwykle wygodny uchwyt.

Następnym trymerem z dobrymi opiniami jest Philips QG 3371/16

pielęgnacja zarostuTrymer Philips QG 3371/16 zapewnia maksymalną wszechstronność, dzięki temu możemy osiągnięć dokładnie taki styl, jaki chcemy. Warto też pamiętać, że posiada w pełni wodoodporny, wygodny uchwyt. Trymer został w całości wykonany z metalu i posiada zestaw 7 załączników, włącznie z grzebieniem. Istnieje tutaj 18-stopniowa regulacja długości. Dzięki temu można w pełni kontrolować stylizację twarzy i włosów. Po jednym pełnym naładowaniu można z niego bezprzewodowo korzystać przez 50 minut. Turbo Power Boost pozwala z kolei osiągnąć szybkie wyniki, nawet w przypadku gęstych włosów. Natomiast wskaźnik baterii pokazuje aktualny stan baterii. Konstrukcja jest w pełni zmywalna dla łatwego czyszczenia. Ostrza trymera są przyjazne dla skóry i łatwo nimi golić twarz i szyję. Producent zadbał o szczegóły tej golarki, widać to zwłaszcza w dbałości o ścisłe wykończenie wokół krawędzi. 20 mm trymer dba o dokładne szczegóły linii oraz małych powierzchni. Wysoka wydajność trymera pozwala na szybszą i łatwiejszą stylizację. Z kolei Nosetrimmer umożliwia komfortowo usunąć niechciane włoski.

Philips BT5270/32 propozycja już nie najnowsza, ale jeszcze dająca radę

wodoodporny trymer Philips Trymer Philips BT 5270/32 strzyże z precyzją 0,2 mm. Dzięki temu, że urządzenie jest odwracalne i dwustronne, możemy łatwo przełączać między przycinaniem i dopracowywaniem. Posiada funkcję „zablokowania”, dzięki której możemy ustalić precyzyjnie, taką długość, jaką chcesz: od 0,4 mm do 10 mm, posiada 17-stopniową regulację długości. Ustawienie 0,4 mm pozwala na łatwe osiągnięcie efektu „3-dniowego” zarostu każdego dnia. Konstrukcja jest przyjazna dla skóry, a ostrza zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający doskonałe wykończenie. Producent zadbał, by urządzenie było łatwe w użyciu. Trymer jest w 100% wodoodporny, dzięki czemu łatwiej jest go czyścić. Z kolei zamontowany grzebień pozwala idealnie przyciąć nawet najdłuższą brodę. Producent oferuje 2-letnią gwarancję, dostosowanie do każdego napięcia (100-240 V), nie jest też potrzebne oliwienie ostrzy. Po jednym pełnym godzinnym ładowaniu, można korzystać z tego urządzenia bezprzewodowo aż 60 minut. Produkt ten jest przyjazny środowisku. Projekt grzebienia pozwala na większą kontrolę, co pozwala na idealnie równe przycinanie brody.

Po prostu trymer Philips QG 3270/32

Bezprzewodowy trymer Philips Trymer Philips QG 3270/32 będzie z pewnością pasował do każdego stylu, bez kompromisów. Posiada litowo-jonową baterię. Ten trymer jest wydajny i przyjazny dla każdego rodzaju skóry. Charakteryzuje się doskonałą precyzją strzyżenia. Doskonały wynik napawa poczuciem dumy. Producent zadbał, by urządzenie było łatwe w użyciu. Po jednej godzinie szybkiego ładowania można z niego swobodnie korzystać przez 50 minut. Producent oferuje standardową 2-letnią gwarancję, możliwość dostosowania do każdego ładowania oraz brak konieczności oliwienia ostrzy trymera. Zapewnia również zarówno bezprzewodowe, jak i przewodowe korzystanie. W zestawie znajduje się zarówno podstawka ładująca, jak i etui. Urządzenie można pozostawić naładowane i gotowe do pracy. Bardzo szeroka regulacja długości zapewnia skuteczne przycinanie włosów. Pełnowymiarowy trymer idealnie nadaje się do linii szyi, bokobrodów i podbródka. Do golenia włosów służy grzebień z 9 ustawieniami długości. Zaś do brody i wąsów służy grzebień również z 9 ustawieniami długości. Precyzyjny trymer pozwala w pełni zadbać o drobne szczegóły, aby doskonalić swój styl. Golarka mini jest z kolei idealna do bliskiego wykończenia krawędzi brody. Precyzyjny trymer nadaje się również idealnie do nosa, uszu i brwi.

Trymery Philips do zarostu są po prostu dobrymi produktami

Trymery są bardzo wygodne i łatwe w użytkowaniu. W ten sposób można osiągnąć optymalne rezultaty strzyżenia w każdej chwili. Zapewniają również idealną ochronę skóry. Posiadają zaokrąglone główki chroniące przed nadmiernym tarciem. Dostosowują się w pełni do kształtu każdej twarzy. Dzięki temu skutecznie chronią przez wszystkimi skaleczeniami, poparzeniami i obtarciami. Są również idealne do stylizacji brody i wąsów. Zapewniają doskonałe strzyżenie. Urządzenia są całkowicie wodoodporne, dzięki temu można je szybko i łatwo wypłukać. Posiadają również doskonałe baterie i idealnie dostosowują się do każdego napięcia (100-240 V). Z kolei wskaźnik baterii ostrzega, kiedy nadszedł czas, by ładować swój trymer. Kompletne golenie nie tylko oznacza pozbycie włosów, ale również wspaniale sprawdzi się przy strzyżeniu baków i delikatnej stylizacji.

Wszystkie trymery marki Philips wyróżniają się doskonałą jakością i rozsądną ceną. Dlatego od wielu lat są tak popularne na całym świecie.

Rate this post