Atrakcyjny wygląd wymaga troski nawet o pozornie mało istotne szczegóły. O tym, czy człowiek dobrze się prezentuje decyduje między innymi stan jego brwi. Krzywe, krzaczaste brwi wpływają niekorzystnie na wygląd zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Z tego względu bardzo ważne jest to, aby regularnie dbać o ich stan. Właściwa pielęgnacja wymaga zastosowania odpowiednich urządzeń. Wśród szczególnie przydatnych przyrządów należy wymienić trymer do brwi

Najlepsze efekty pielęgnacji i kontroli brwi daje trymer.

pielęgnacja brwiDepilacja brwi to zabieg pielęgnacyjny, który wiele osób decyduje się wykonywać w salonie kosmetycznym. Wizyta w takim miejscu to wprawdzie dobre rozwiązanie, jednak nie jest konieczna, ponieważ depilację można wykonać samodzielnie, wykorzystując do tego celu dobry trymer. Przyrząd ten przeznaczony jest do przycinania włosków. Możliwe jest ucięcie ich tuż przy skórze, jak również delikatne skrócenie, a zatem wystylizowanie brwi zgodnie z własnymi preferencjami. Urządzenie to nie pełni takiej samej funkcji jak pęseta. Od pęsety trymer różni się bowiem tym, że nie powoduje bolesnego wyrywania włosków wraz z cebulkami oraz związanych z tym podrażnień. Zabieg należy zatem powtarzać częściej, ale z drugiej strony jego wykonanie nie wiąże się z bólem. Trymer do brwi jest urządzeniem dość tanim, chociaż dokładny koszt zakupu zależy od wybranego modelu. Ze względu na swoje przeznaczenie trymer ma niewielkie rozmiary. Zazwyczaj jest zasilany bateryjnie, co oznacza, że wykonanie zabiegu depilacji możliwe jest wtedy, kiedy w środku znajdują się naładowane baterie.

Wyjątek stanowią trymery wielofunkcyjne, czyli urządzenia, które są wykorzystywane do przycinania włosków w różnych miejscach. Najczęściej trymery do brwi przeznaczone są także do nosa i uszu, jednak dostępne są również takie urządzenia, które można wykorzystywać do przycinania również brody i baków. Jest to możliwe dzięki specjalnym końcówkom, które są dostosowane do konkretnych partii ciała. Decydując się na wybór urządzenia wielofunkcyjnego należy jednak zwrócić szczególną uwagę na jakość posiadanych przez nie nasadek. Dostępne teraz trymery do brwi różnią się między sobą pod kilka względami. Posiadają różna ostrza, są wykonane z innych materiałów, a także wyposażono zostały w rozmaite funkcje dodatkowe. Cechy te mają istotny wpływ na jakość trymera, a tym samym na wygodę użytkownika. Niektóre funkcje dodatkowe są szczególnie przydatne, ponieważ ułatwiają równe przycięcie włosków. Jako przykład można tutaj podać lampkę podświetlającą, dzięki której depilacja brwi jest znacznie łatwiejsza. Wybór właściwego urządzenia wymaga zatem zapoznania się z różnymi dostępnymi propozycjami. Warto także zwrócić uwagę na najpopularniejsze trymery, których wysoką jakość potwierdzili już inni użytkownicy.

Jak kupić dobry trymer ?

trymer do brwi zelmer 39z016Pierwszym z takich produktów jest Zelmer 39Z016. To nowoczesny trymer do brwi, a także do baków i innych niewielkich partii ciała. Został wykonany ze stali szlachetnej, która zapewnia długą wytrzymałość urządzenia. Można myć go pod bieżącą wodą, co ułatwia zachowanie higieny oraz pozwala na stosowanie trymera pod prysznicem. Urządzenie posiada dwie nasadki. Pierwsza z nich przeznaczona jest do brwi, natomiast druga do nosa i uszu. Bardzo ważną zaletą tego modelu jest specjalne światełko, które sprawia, że depilacja brwi jest znacznie prostsza. Zdaniem użytkowników trymer ten jest bardzo precyzyjny i łatwy w użyciu, a wysoka jakość wykonania gwarantuje długą wytrzymałość. Klienci zwrócili uwagę na to, że produkt ten znakomicie łączy wysoką jakość z niską ceną. Jest to bowiem jeden z tańszych trymerów.

trymer Remington NE 3350 duoNiska cena to zaleta także trymera Remington NE 3350 Duo. Przyrząd posiada dwie końcówki. Pierwsza z nich to trymer liniowy do brwi, natomiast druga przeznaczona jest do depilacji nosa oraz uszu. Producent zapewnia także dwie nakładki grzebieniowe, które można stosować wraz z trymerem liniowym Zastosowano tutaj technologia Comfort Trim oraz ostrza bi-directional, które pracują dwukierunkowo co ułatwia i przyśpiesza depilację. Końcówka do nosa i uszu posiada dodatkowo powłokę Advanced Ceramic. Trymer do brwi Remington NE 3350 Duo wyróżnia się także ze względu na swoje eleganckie wzornictwo. Jest wodoodporny, dlatego można korzystać z niego na mokro oraz myć pod bieżącą wodą, a zatem utrzymanie higieny jest bardzo proste. Zdaniem użytkowników trymer ten jest wytrzymały i równo strzyże włoski. Depilacja brwi tym urządzeniem jest prosta, natomiast skóra po zabiegu nie jest podrażniona.

Philips NT 9130/16Kolejną propozycją, która zasługuje na szczególną uwagę wymienić można także trymer do brwi Philips NT9130/16. To bardzo precyzyjne urządzenie, która umożliwia formowanie zarostu według własnych upodobań. Posiada uchwyt z miękkiej gumki, która zapewnia znakomitą kontrolę nad trymerem nawet wtedy, kiedy jest on mokry. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ urządzenie ma wodoszczelną obudowę, co umożliwia używanie go pod prysznicem. Trymer posiada dwie nasadki. Wykorzystany tutaj bardzo ostry system tnący został zamknięty w cylindrze, co pozwala uniknąć nieprzyjemnego ciągnięcia za włoski. System osłon sprawia natomiast, że skóra nie jest narażona na zadrapania i zacięcia. Urządzenie posiada również delikatny trymer z zaokrąglonymi ostrzami pozwala natomiast na pielęgnację zarostu. Na komfort użytkownika wpływa dodatkowo idealny kąt trymera, dzięki któremu przycinanie włosków jest łatwiejsze nawet w przypadku trudno dostępnych miejsc. Urządzenie sprzedawane jest wraz z eleganckim etui. Użytkownicy zwrócili uwagę na to, że trymer ten jest bardzo poręczy, a tym samym depilacja brwi oraz nosa jest naprawdę prosta. Docenione zostały także estetyczny wygląd oraz cicha praca tego urządzenia. Philips NT9130/16 to trymer w cenie średniej. Pośród najlepszych przyrządów nie mogło zabraknąć propozycji marki Philips.

trymer do brwi Panasonic ES2113Trymer do brwi Panasonic ES2113 polecany jest przede wszystkim kobietom. Wynika to z faktu, że znajdują się w nim dwa różne ostrza. Pierwsze przeznaczone jest do depilacji brwi, natomiast drugie umożliwia szybkie i bezbolesne pozbycie się owłosienia mieszkowego twarzy, z którym ma problem wiele kobiet. Model ten wyposażony został także w dwa grzebyki do pielęgnacji brwi. Trymer posiada ostrza wykonane ze stali nierdzewnej. Są one bardzo cienkie i zaokrąglone, a tym samym delikatne dla skóry. Ergonomiczny kształt trymera sprawia, że depilacja brwi jest bardzo łatwa. Przyrząd ten zyskał bardzo dobrą opinię, przede wszystkim wśród kobiet, ale także pośród mężczyzn. Jest uznawany za prosty w obsłudze, a zarazem elegancki. Produkt ten zaliczyć można do trymerów z wyższej półki cenowej.

Trymer do brwi i świat staje się przyjemniejszy.

Depilacja brwi wymaga zastosowania dobrych przyrządów, ponieważ tylko wtedy spełni ona swoją najważniejszą rolę, jaką jest zapewnienie człowiekowi atrakcyjnego wyglądu. Jednocześnie jakość trymera ma istotny wpływ na wygodę użytkownika oraz jego bezpieczeństwo. Z tego względu wato uważnie porównać ze sobą różne dostępne w sprzedaży urządzenia, aby wybrać spośród nich taki trymer do brwi, który będzie wytrzymały, wygodny w użyciu i bezpieczny.

Rate this post