Jedną z najpopularniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia wśród kobiet jest depilacja depilatorem elektrycznym. W ten sposób usuwa się włoski wraz z cebulkami, dzięki czemu skóra pozostaje gładka przez długi czas. Zabieg ten jest wprawdzie bolesny, lecz szybki. Ból można ograniczyć, wybierając dobry depilator. Wiele zależy bowiem od tego, jakie technologie zostały zastosowane podczas produkcji urządzenia. Wszystkie kobiety, które są zainteresowane zakupem depilatora, powinny zwrócić uwagę na serię Philips Satinelle.

Philips Satinelle stworzony do zadań specjalnych

Philips to jeden z wiodących producentów golarek i depilatorów. W ofercie holenderskiej firmy regularnie pojawiają się nowe propozycje, których celem jest zapewnienie użytkownikom i użytkowniczkom jeszcze większego komfortu podczas depilacji i golenia. Niemal cała seria Satinelle to depilatory elektryczne zasilane sieciowo. Wyjątek stanowi model 6157, który został wyposażony w akumulator, a zatem działa także bezprzewodowo. Wszystkie urządzenia posiadają dwa stopnie prędkości, umożliwiając tym samym wybór odpowiedniego dla siebie tempa depilacji. Można zdecydować się na szybką lub na bardziej łagodną depilację. Ergonomiczny uchwyt doskonale trzyma się w dłoni, co sprawia, że depilator Philips Satinelle łatwo prowadzi się po skórze oraz zapewnia wysoki komfort depilacji. Każdy z nich wyposażony jest w 21 wirujących dysków ceramicznych, które bez trudu radzą sobie nawet z najmniejszymi glowicawłoskami. Dzięki temu skóra ma zapewnioną idealną gładkość. Efekt depilacji utrzymuje się nawet przez cztery tygodnie, co pozwala cieszyć się piękną i miłą w dotyku skórą przez długi czas. Urządzenia z serii Philips Satinelle posiadają zmywalną głowicę depilującą. Po depilacji można ją w prosty sposób ściągnąć, opukać pod bieżącą wodą i wyczyścić przy pomocy dołączonej do zestawu szczoteczki. Depilatory Philips Satinelle są zatem bardzo higieniczne. Nie trzeba obawiać się problemów z utrzymaniem ich w czystości, ani uszkodzeń spowodowanych myciem pod bieżącą wodą. Poszczególne modele wchodzące w skład tej serii wykorzystują jeszcze inne technologie, co sprawia, które wpływają na wygodę użytkownika. Bez trudu można zatem wybrać taki depilator, który najbardziej odpowiada potrzebom konkretnej osoby.

Depilator Philips Satinelle – wybierz idealny dla swoich potrzeb.

Warto przyjrzeć się bliżej kilku modelom, które firma Philips oferuje w ramach serii Satinelle.Jednym z urządzeń, philips satinelle które wchodzą w skład tej serii jest depilator Philips Satinelle 6422. To model, który wyróżnia się między innymi t ym, że posiada nasadkę Opti-start z elementem masującym. To nasadka wielofunkcyjna, która zapewnia maksymalny kontakt depilatora ze skórą oraz rozluźnienie skóry przed depilacją. Jednocześnie pozwala na ustawienie depilatora pod najlepszym kątem, co zapewnia skuteczne usunięcie włosów z każdej partii ciała. Urządzenie wyposażone jest w delikatne dyski depilujące, które umożliwiają usunięcie włosków o długości nawet 0,5 milimetra i to bez pociągania za skórę. Utrzymanie depilatora w czystości umożliwiają wspominanie już głowica czyszcząca oraz dołączona do zestawu szczoteczka. Podobnie jak inne model Philips Satinelle, urządzenie to umożliwia wybór jednej z dwóch dostępnych szybkości golenia, a także posiada profilowany uchwyt, który zapewnia dużą wygodę. Przez dotychczasowe użytkowniczki depilator Philips Satinelle 6422 został uznany za bardzo skuteczny, a zarazem prosty w obsłudze i bezpieczny dla skóry. Ważną zaletę stanowi także atrakcyjna cena. Jest to bowiem jeden z tańszych depilatorów elektrycznych.

philips satinelle 6423Na uwagę zasługuje również depilator Philips Satinelle 6423. Urządzenie to można bez problemów stosować do depilacji różnych partii ciała. Jest to zasługa przede wszystkim głowicy golącej, która dostosowuje się do kształtów pach oraz bikini, pozwalając na dokładne usunięcie niechcianego owłosienia, a jednocześnie zapobiegając podrażnieniom. Urządzenie zostało dodatkowo wyposażone w nasadkę golącą, którą można wykorzystać wtedy, kiedy pragnie się uniknąć bólu związanego z wyrywaniem włosków. Można jej użyć także wtedy, gdy chce się skrócić dłuższe włoski przed rozpoczęciem depilacji. Tak jak w przypadku innych modeli z tej serii, depilator skutecznie usuwa włoski o długości nawet 0,5 milimetra, a jednocześnie jest bezpieczny dla skóry. Produkt sprzedawany jest wraz etui ułatwiającym przechowywanie. Model 6423 zyskał bardzo dobrą ocenę wśród kobiet, które zdecydowały się na jego wypróbowanie. Użytkowniczki twierdzą, że jest to depilator, który doskonale radzi sobie nawet z małymi włoskami. Co więcej, bardzo dobrze trzyma się w dłoni i dociera w każde miejsce. Za ważną zaletę uznana została również atrakcyjna cena tego urządzenia.

Następna propozycja, czyli depilator Philips Satinelle 6402 to urządzenie, jakie jest polecane również w przypadku tych kobiet, które nie korzystały wcześniej z depilatorów elektrycznych. Zapewnia ono bowiem skuteczne depilator philips satinelle usunięcie nawet bardzo malutkich włosków, a jednocześnie jest bezpieczne dla skóry. Wykorzystano tutaj wspomnianą już nasadkę Opti-start z systemem masującym. Dzięki niej skóra podczas zabiegu jest delikatnie masowana, co wpływa na ograniczenie bólu związanego z depilacją. Ma to szczególne znaczenie dla kobiet nieprzyzwyczajonych do bolesnych zabiegów. Urządzenie posiada również takie same zalety jak wszystkie produkty z serii Philips Satinelle. Depilator jest zatem wyposażony w głowicę z możliwością mycia oraz łagodne dla skóry dyski ceramiczne. Użytkowniczki tego urządzenia zwróciły uwagę szczególnie na to, że depilacja nim jest łatwa i bezpieczna. Zabieg jest mało bolesny w porównaniu do wielu innych depilatorów. Jedyną wadą jest to, że praca urządzenia jest dość głośna, co może przeszkadzać niektórym użytkowniczkom. Warto zaznaczyć, że wysoka jakość depilatora idzie w parze z niską ceną.

Precyzja i satysfakcja to wizytówka Philips Satinelle

Philips Satinelle to seria depilatorów, które wyróżniają się pod względem skuteczności, a jednocześnie bezpieczeństwa. Zastosowane w nich dyski ceramiczne sprawiają, że możliwe jest usunięcie nawet półmilimetrowych włosków bez nieprzyjemnego i bolesnego ciągnięcia skóry. Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwiło także ograniczenie bolesności zabiegu. Depilatory te są łatwe do utrzymania w czystości, a jednocześnie dobrze się prezentują. Pewną wadę może stanowić to, że prawie wszystkie urządzenia wchodzące w skład tej serii są zasilane sieciowo, tak więc można korzystać z nich wyłącznie tam, gdzie zapewniony jest dostęp do prądu elektrycznego. Z drugiej jednak strony niska cena rekompensuje tę niedogodność oraz przyczynia się do tego, że urządzenia te są chętnie wybierane przez kobiety. Na dużą popularność tej serii wpływa także wysoka jakość, którą potwierdzają pozytywne opinie dotychczasowych użytkowniczek. Oczywiście, istotna również renoma marki Philips. Firma zdołała bowiem osiągnąć znakomitą pozycję na rynku, co sprawia, że jej nowe propozycje są chętnie testowane przez klientów oraz klientki. Depilator Philips Satinelle to bardzo dobra propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby zakupić dobry, a zarazem niedrogi depilator.

Rate this post